Tekirdağ'da 10 FETÖ/PDY şüphelisi yakalandı Tekirdağ'da 10 FETÖ/PDY şüphelisi yakalandı

Mattel oyuncak serisinden uyarlanan ve Barbie'nin kendi dünyasından ayrılıp gerçek dünyada maceraya atılmasını konu alan "Barbie" filmi, 21 Temmuz Cuma günü vizyona girdi. Filmin başrollerini ünlü oyuncular Margot Robbie ve Ryan Gosling paylaşırken, yönetmenlik koltuğunda ise Greta Gerwig oturdu.

"Barbie"nin başarılı gösterimiyle ilgili Mattel CEO'su Ynon Kreiz, şirketin çevrimiçi toplantısında açıklamalarda bulundu. Henüz resmi bir açıklama yapmadıklarını belirten Kreiz, "Barbie 2" için planlarının olabileceğini ancak devam filmleri hakkında konuşmak için henüz erken olduğunu ifade etti. Başarılı filmin, Barbie markasının büyümesine ve yeni fırsatlar yaratmasına katkı sağladığını vurguladı.

Diğer yandan, "Barbie 2"nin çekilmesi durumunda Ken karakterini canlandırmak üzere düşünülen oyuncu Cillian Murphy, heyecanını dile getirdi. Eğer teklif gelirse Ken'i oynamaktan mutluluk duyacağını söyleyen Murphy, senaryoyu okumak ve filmin gelişimiyle ilgili konuşmak için sabırsızlandığını dile getirdi.