MasterChef 2022'de ilk eleme heyecanı yaşandı. Kaan, Fatma Nur ve Şeyma'nın son 3'e kaldığı yarışmada bir kişi yarışmaya ve hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Peki, MasterChef yeni sezonun ilk elenen ismi kim oldu? 2022 MasterChef'te kim elendi? İşte detaylar...

MasterChef'in yeni bölümünde ilk eleme heyecanı yaşandı. Eleme adayı yarışmacılar 1 hafta daha yarışmada kalabilmek için büyük çaba sarf etti. Son 3'te Kaan, Fatma Nur ve Şeyma büyük mücadele sergiledi. İşte elenen isim...

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef yeni sezon ilk eleme gecesinde son 3'e kalan yarışmacılar "Kadayıf karides 2.0" yaptılar. Kaan en iyi yemeği yaparak bir hafta daha yarışmada kaldı. Son ikiye kalan Şeyma ve Fatma Nur'dan elenen isim Şeyma oldu.

İŞTE ŞEYMA'NIN ELEME SONRASI İLK SÖZLERİ

Gözyaşlarını tutamayan Şeyma yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Ben bunu hissettim, bütün gün o duygu oradan geliyor. Emindim ama yine de savaşmak istedim. Şefim şimdi şöyle; ben bu kazayı geçirdiğim zaman bütün değer yargılarım değişti. Buraya gelirken en başta müthiş bir istekle geldim. Geldiğim günden beri diyorum ki evet daha iyi bir hayat çocuklarıma sunabilirim. Yemek aşkım devam ediyor, her zaman denemeye devam edeceğim.

YEDEKLERDEN GİREN İLK İSİM BELLİ OLDU

MasterChef Türkiye'de yedeklerden ana kadroya giren ilk isim belli oldu. Şefler yaptıkları tadım sonrası yedeklerden ana kadroya girecek ismin Görkem olduğunu açıkladı.