Öğretmenler için düzenlenen konsere çıkmayan Melike Şahin'e tepki Öğretmenler için düzenlenen konsere çıkmayan Melike Şahin'e tepki

Dün akşam yayınlanan Masterchef yarışmasında bir ilk yaşandı. İlk kez yaşanan kavgada temas olurken, takım arkadaşları Barbaros ve Barış’ı ayırmakta zorlandı. Jüri üyelerinin de dahil olduğu kavgada diskalifiye olup olmadığı da merak edildi.

MASTERCHEF’TE GÖRÜLMEMİŞ OLAY

Dokunulmazlık oyunu oynayan yarışmacılardan Barış ve Barbaros arasında başlayan tartışma büyüdü. İkilinin arasına giren Ayaz ise ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. Ayaz'ın elini iten Barış, Barbaros'un üzerine yürüdü.

JÜRİ ÜYELERİ KAVGAYA DAHİL OLDU

Barbaros ve Barış’ın kavgasına Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu dahil oldu. Fiziksel müdahaleye sinirlenen Sivrioğlu, "Sözlü tartışalar yaşanıyor ama bunu tasvip etmemiz mümkün değil. Birbirinizin üzerine yürümeler, 'o elini indir' falan demeler... Sokakta değilsiniz beyler kendinize gelin. Her şeyi bırakın burada sizi seyreden bir sürü seyirciniz ve çocuk var. Burada da bir sürü kadın yarışmacımız var. Ne onların ne de bir başkasının moralini bozmaya hakkınız yok. Bu yaptığınız tasvip edilecek hiçbir yanı yok. Kendinize gelin" dedi. Jüri üyelerinin de dahil olmasının ardından Barbaros ve Barış özür diledi.