MasterChef Türkiye'de finalin adı Eren ve Hasan oldu. Son olarak Tahsin yarışmaya veda etmişti. İki gün düzenlenecek olan final heyecanında iki isim de en iyi tabakları çıkarmak için mücadele ediyor. İlk gün Hasan ve Eren, yarışmaya katıldıkları ilk tabağı çıkardı, ikinci yemekleri yaratıcılık oldu ve son olarak da iki ismin hayatını değiştiren bir yemek çıkarılacak. İşte, MasterChef'in kazananı...Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

TV8'in bir sezonu daha geride bırakan en çok izlenen yarışması MasterChef 2021'de cuma akşamı canlı yayında büyük final yapılacak. Perşembe akşamı ise Hasan ve Eren'in yaptıkları yemeklerden aldıkları puanlar sonucu büyük ölçüde etkileyecek. İlk final akşamında MasterChef jürisi, yarışmacılardan üç yemek istedi. İlki yarışmaya ilk katıldıkları tabak, kincisi yaratıcılık, üçüncüsü ise hayatlarında önemli bir yeri olan yemekler olarak açıklandı. 

MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

İki gün üst üste yapılan oyunlarla 2021 MasterChef şampiyonu belirleniyor. Şampiyon ise cuma günü canlı yayında yapılan oyunlar netleşmiş olacak. Perşembe günü Hasan ve Eren, üç farklı yemek çıkaracak. MasterChef'e katılırken yaptıkları ilk yemekte 24 puanla Eren öne geçti. Hasan ise 20 puanla ikinci oyuna geçmiş oldu. Yarışmacılar ikinci etapta yaratıcılık yapıyor.