Biden'in açıklamasından saatler sonra... Çin'e ait "casus balon" düşürüldü Biden'in açıklamasından saatler sonra... Çin'e ait "casus balon" düşürüldü
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, 20'ye yakın üründe ay sonuna kadar indirime giderken, Migros 1 Şubat'a kadar bazı gıda ürünlerinde indirim yaptı. İndirim kervanına katılan A-101 ise temizlik ürünlerinde fiyatları yüzde 20 oranında düşürdü. 

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi marketleri Ocak ayının son haftasında birçok üründe indirim yapılacağını duyurdu. Şeker, siyah çay, makarna, ıhlamur, muz, elma, tuvalet kağıdı, çocuk bezi, şampuan, beyaz peynir, süzme çiçek balı, tost peyniri, gövde tavuk, fındık yağı ve ceviz yağı gibi onlarca ürün 31 Ocak'a kadar indirimli fiyatlarıyla satışta olacak.

Migros'ta da ayçiçek yağı, tuvalet kağıdı ve çay fiyatlarını dibe indirirken market ürünleri fiyatlarında indirim yapıldı. Bu indirimlerin 1 Şubat'a kadar geçerli olacağı ifade edildi.

A-101 ise un, marul, nar, beyaz peynir, kakaolu fındık kreması, siyah çay, bulaşık deterjanı, toz deterjan, yumuşatıcı, diş macunu, şampuanda indirime gitti.