Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül (53) ile altı yıllık evliliği tek celsede biten Ece Binay'ın (38), Türk sinemasının usta ismi Sadri Alışık'ın torunu Sadri Alışık (33) ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin, birkaç aydır birlikte olduğu söyleniyor.

Ece Binay ile Mahsun Kırmızıgül, 2016 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde nikâh masasına oturmuş, bir yıl sonra Lavin adını verdiklerini kızlarını kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin altı yıllık evliliği, geçtiğimiz sene Nisan ayında Beykoz Adliyesi'nde görülen davayla 15 dakikada bitmişti.

Genç bir kadınla çekilmiş samimi görüntüleri ortaya çıkan Kırmızıgül, “Tüm çabalara rağmen evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları sonucunda ayrılmaya karar verdik” demişti. Mutsuz olduğu gözlenen şarkıcı, ihanet iddialarıyla ilgili soruları cevapsız bırakarak, aracıyla adliyeden ayrılmıştı.

Tüm bunların ardından sürpriz bir aşk ortaya çıktı. Türk sinemasının duayen ismi Sadri Alışık’ın torunu Sadri Alışık’ın (33), bir süredir avukat Ece Binay’la (38) birlikte olduğu; ikilinin arkadaşlıklarının kısa sürede aşk dönüştüğü iddia edildi.

Şu an için gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden çiftin, gazetecilerin rağbet göstermediği mekanlara gittiği öğrenildi. Üç aydır Kerem Alışık’ın oğlu ile aşk yaşayan Binay’ın yakın çevresine, “Çok mutluyum” dediği de söyleniyor.