banner339
banner313

Yeni 'Star Wars' kadrosu belli oldu

'Star Wars' (Yıldız Savaşları) serisinin 9'uncu devam halkasında rol alacak oyuncular netleşti.

Yeni 'Star Wars' kadrosu belli oldu
banner401
banner399

Yeni 'Star Wars' filminde, 2016 yılında hayatını kaybeden Carrie Fisher da olacak. Önceki filmlerde 'Prenses Leia' rolünü canlandıran Fisher, 'Star Wars: The Force Awakens' (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filmi için çekilen ancak kullanılmayan görüntüleriyle 'Star Wars 9'da yer alacak.

Yönetmen JJ Abrams, "Carrie Fisher'ı çok seviyoruz. 7'nci bölümde çektiğimiz, gösterilmeyen görüntüleri 9'uncu bölümde kullanarak, Carrie'nin mirasını ve 'Leia' rolünü onurlandırmanın yolunu bulduk" dedi.

81 yaşındaki Billy Dee Williams, yine 'Lando Calrissian' rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Film ekibinde yapılan açıklamaya göre, kadroya Richard E Grant dahil oluyor. 1977 yılında çekilen ilk Star Wars filminde rol alan Mark Hamill, yeni filme 'Luke Skywalker' olarak dönüyor. Yeni filme ayrıca 2017'de gösterime giren 'Lady Macbeth'in yıldızı, İngiliz oyuncu Naomi Ackie henüz bilinmeyen bir rolle katılıyor.

'Star Wars: The Last Jedi'de oynayan Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong'o ve Domhnall Gleeson da yeni filmde rol alacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 15:09
banner218