banner339
banner391
banner274

Ünlü Hollywood Starı Sultanbeyli'de Suriyeli Aileyi Ziyaret Etti

Sultanbeyli'de Suriyeliler'in kaldığı evleri ziyaret eden Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü Hollywood Starı Sultanbeyli'de Suriyeli Aileyi Ziyaret Etti
banner353

Hollywood'un ünlü yıldızı Lindsay Lohan, Sultanbeyli'de yaşayan Suriyeli Hüseyin ailesini ziyaret etti. Lohan, ziyaret sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

SULTANBEYLİ'DE ZİYARET

Hollywood'un ünlü starı Lindsay Lohan Türkiye ziyaretinde Sultanbeyli'de yaşayan bir Suriyeli aileyi ziyaret etti. Lohan'a ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ve Sultanbeyli Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Söğütçü eşlik etti.

ÇALIŞMALARI DİNLEDİ

İlk olarak Sultanbeyli Belediyesi'ni ziyaret eden Ünlü yıldız, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Mülteciler, Sığınmacılar Yardımlaşma Derneği Başkanı da olan Zafer Söğütçü'den Suriyeli Mültecilerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Lohan daha sonra Suriyeli Hüseyin ailesinin evini ziyaret etti. Ziyarette Lohan, Halep'te bacağından yaralanan baba Muhammed Hüseyin'in nasıl yaralandığını anlatmasıyla duygusal anlar yaşadı. Bu sırada ailenin küçük kızı Heya'ya sarılan Lindsay Lohan gözyaşlarına hakim olamadı.

HEDİYELERİ TAKDİM ETTİ

Ünlü Hollywood starı daha sonra aileye aldığı hediyeleri takdim etti. Lindsay Lohan ziyarete ilişkin bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı.

'DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR'

Lohan, #theworldisbiggerthan5 (Dünya beşten büyüktür) hashtagi ile yaptığı paylaşımda Sultanbeyli Belediyesi'nin ailenin kira ve mutfak giderlerini karşıladığını da belirtti.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 15:03
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k