banner158

Türk bayrağı konulu fotoğraf yarışması

Türk bayrağının görsel güzelliğini bir kez daha kanıtlamak için düzenlenen Türk bayrağı konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı. Çankırı Belediyesi ve fotoboya.com işbirliğiyle yapılan Türk Bayrağı Yarışması'nda 600'ün üzerinde fotoğraf yarıştı.

Türk bayrağı konulu fotoğraf yarışması
banner152

Türkiye Emekli Subaylar Derneği ve fotoboya.com tarafından organize edilen Türk Bayrağı Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Sanat fotoğrafçısı Ömür Can Yerli koordinatörlüğünde, Çankırı Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen yarışmanın sergisi Çankırı'da açıldı. Açılış törenine Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, Jandarma Komutanı Albay Murat Bozkurt katıldı.

banner175
Fotoğraf yarışmasında kazanılan para ödülleri Subay-Astsubay-Uzman Jandarma-Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er/Erbaş'lara para desteği veren tek vakıf olan TSK Dayanışma Vakfı'na bağışlandı.

Sanat fotoğrafçısı Ömür Can Yerli, "Türk Bayrağı Fotoğraf Yarışması'nın farklı bir anlamı var. Bu sene bağışımızı TSK Dayanışma Vakfı'na yaptık. Hem vakfa dikkat çekmek amacıyla hem de katkımız olması amacıyla bütün yarışmacılarımız kazandıkları ödüllerin hepsini TSK Dayanışma Vakfı'na bağışladılar. Dileğimizde seneye de bu yarışmaları devam ettirmek" dedi.

Ödüllerin yarışmacılara verilmesinin ardından sergi protokol tarafından gezildi. 600 fotoğrafın yarıştığı yarışmayı İlhan Türkmen kazandı.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 15:19
banner172