banner158
banner218

Survivor'da kim elendi? Ödül oyunun kim kazandı?

Survivor'ın 49. bölümü dün akşam yayınlandı. Son bölümde yarışmacılar ödül oyununa çıkarken gece ise birleşme partisi öncesi son eleme gerçekleşti. Henüz elenen kişinin kim olduğunu öğrenemeyen vatandaşlar şimdi, "Survivor'da kim elendi?" diye soruyor.

Survivor'da kim elendi? Ödül oyunun kim kazandı?
banner216

Survivor 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor son bölümde Türk yarışmacılar ilk olarak sembol oyununa çıkarken daha sonra Siyah ve Beyaz takım ödül oyununa çıktılar. Gece ise eleme heyecanı yaşandı. İşte ayrıntılar...

SURVIVOR'DA İLK MÜCADELE SEMBOL İÇİNDİ

Yarışmanın 49. bölümünde ilk olarak Türk yarışmacılar, sembol oyununa çıktılar. Sembol oyununun öncesinde yarışmacılara bin TL'lik hediye çeki müjdesi verilirken yarışmadan galip çıkan isimler Hikmet ve Bürşra oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son bölümde sembol oyununun ardından Siyah ve Beyaz takım ödül oyununa çıktılar. Siyah takım bu oyuna daha iyi başladı fakat Beyaz takım orta bölüme kadar Siyah takımın peşi,ni bırakmadı. Oyun sonunda gülen taraf 10'a 8'lik skorla Beyaz takım oldu.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu da Siyah takım kaybetmiş, Tony ve Kyrıakos eleme adayı olmuştu. Dün yapılan konseyden en az SMS alan isim Tony oldu. Tony böylelikle yarışmaya ve hayallerine veda etmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 09:38