banner83

Sırrı ortaya çıktı!

Sosyal medyada da gündem yaratan şarkıcı Yaren’in sırrı ortaya çıktı!

Sırrı ortaya çıktı!
banner94
banner26

Başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı ve seslendirdiği arabesk şarkıyla büyük merak uyandıran videonun, Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştıkları yeni dizisi “Ulan İstanbul”un ilk görüntüleri olduğu anlaşıldı.

Kanal D’nin Haziran ayında ekrana gelecek “Ulan İstanbul” dizisi için, Kanal D’nin yürüttüğü farklı pazarlama, dikkatleri bir anda Yaren’in (Şebnem Bozoklu) üzerine çekti.

İlk İngilizce isimli arabesk albümü “Unfaithfull” ile iki gündür internetsitelerinde ve sosyal medyada büyük sükse yapan Yaren’in seslendirdiği şarkının sözleri Uğraş Güneş’e, müziği ise Atakan Ilgazdağ’a ait.

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yaz sezonun iddialı yapımlarından olan “Ulan İstanbul”, İstanbul’da yolları kesişen, birbirinden farklı beş kişinin bir araya gelerek kurdukları bir soygun çetesinin hikayesini anlatıyor. Yaren de (Şebnem Bozoklu) bu çetenin üyelerinden biri. Popstar olma ümidiyle Mersin’den kaçıp İstanbul’a gelen Yaren’in planları umduğu gibi gitmez. Girdiği popstar yarışmasına elemelerde veda edince, İstanbul’un zorlu hayat şartlarında yolu pavyonlara düşer. Kurtulmanın yollarını ararken çetenin lideri Kandemir (Uğur Polat) ile tanışır ve ekibe girer. Becerileriyle de ekibin ayrılmaz bir parçası olur.

Başrollerini Uğur Polat (Kandemir), Şebnem Bozoklu (Yaren), Salih Bademci (Ceyhun), Sevtap Özaltun (Derya), Erkan Kolçak Köstendil (Karlos), Kaan Yıldırım (Ferdi), Caner Özyurtlu (Bahadır), Alptekin Serdengeçti (Ali Rıza), Zeynep Kankonde (Şehriban), Beyti Engin (Hayati), Gökhan Niğdeli (Muhtar), Bahadır Hakim (Shan Li), Ayta Sözeri (Umay), Can Bartu Aslan (Gıyas) ve Zihni Göktay’ın (Servet) paylaştıkları, yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş’in kaleme aldığı “Ulan İstanbul” yakında Kanal D’de.

İşte o çok konuşulan şarkının sözleri


KEZZAP'LA MAYONEZ

DAMARIMDAN AKAN RH NEGATİF
DOĞUMDA ÖLMEYİ HAK ETMEDİM Mİ?
ŞAPLAĞI YÜZÜME VURMUŞ BE EBEM
KUNDAKTA ÇİLEYİ AZ ÇEKMEDİM Kİ

BENİ HASTA EDEN BU AŞK HEPATİT
CİNAYET SEBEBİM FARK ETMEDİN Mİ?
ACILAR MAKYAJIM İNTİHAR SÜSÜM
ULAN İSTANBUL BENİ TERKETMEDİN Mİ?

ANAM UYUR, BABAM UYUR
HİÇ DOĞMAMIŞ BEBEM UYUR
OTOPSİM PASPASIN ALTINDA
PARMAK UÇLARINDA GEL DE AL CANIMI
ACIYI BALE EYLEMİŞİZ
SIKINTI YOK…
ÇOK ŞEY GÖRDÜM
YÜZÜSTÜ GÖMÜN BENİ
MEZAR TAŞIMA UNFAITFUL YAZIN
DÜNYA DERT GÖRSÜN…
KAN BİLE KANIYOR BENİM İÇİMDE
YANİ ŞARKI DEĞİL BU DOSTUM
BU BİR KATLİAM…

KEZZAP'LA MAYONEZ GETİR BE GARSON
SIKSINLAR ÜSTÜME BİTSİN BU ÇİLE
AZRAİLE BENDEN ÇAY GÖTÜR BE GARSON
ALMAYA GELİRKEN BASMASIN ZİLE 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2014, 17:08

banner102