banner83

Şeyma Subaşı'nın Dominik pozu çıldırttı

Acun Ilıcalı’nın 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın Instagram’a koyduğu fotoğrafı görünce isyan etti.

Şeyma Subaşı'nın Dominik pozu çıldırttı
banner94
banner26

Gunes.com'da yer alan habere göre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eşiyle sevgilisi arasındaki soğuk savaş sosyal medyada sürüyor. Acun Ilıcalı’nın 2 kızının annesi olan 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında ünlü televizyoncunun kendisini 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisiyle aldattığını öne sürerek boşanma davası açmıştı.

DAVAYI GERİ ÇEKMİŞTİ

Ardından bu genç kızın Şeyma Subaşı olduğu ortaya çıktı. Araya giren aile dostlarının da etkisiyle Zeynep Ilıcalı, boşanma davasını geri çekti. Ancak Acun Ilıcalı’nın Subaşı’yla ilişkisi devam etti.

Subaşı geçen mart ayında Miami’de Melisa adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirdi.

MEVLANA İLE MESAJ VERDİ

Şeyma Subaşı hem kendi, hem de kızı Melisa Ilıcalı adına açtığı instagram hesaplarından ünlü televizyoncuyla beraberliğini gözler önüne sermeye başladı. Geçen günlerde Subaşı kızıyla Survivor yarışmasının çekildiği Dominik adasına gitti. Bu sırada yarışmanın yapıldığı setteki parkurlarda kızıyla çektiği fotoğrafları paylaştı.

İNATLA SUSACAĞIM

Bu durum Acun Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’yı kızdırdı. Mevlana’nın “Konuşsam dilim yanar, sussam kalbim. Önce duruyorum. Sonra susuyorum. İçimden çıkan lafların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime... Sonra dayan diyorum. Herkes mutlu olsun. Sen dayan” şeklindeki sözlerini paylaştı ve altına “Her şey görüldüğü gibi... Sadece bir de benim bildiklerim.. Benim için ölür inşallah diyenlere inat susacağım. Çünkü benim kaybedeceklerim manevi... Çünkü benim ailem var. Tahriklere inat hep susacağım” yorumunu yaptı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 01:36

banner102