banner158
banner218

Serdar Ortaç'tan Hande Yener'e kumar tepkisi!

Şarkıcı Serdar Ortaç, "Aranjörler iki araba parası istiyor. O nedenle albüm düşünmüyorum" deyince, bu tespite karşı çıkan Hande Yener, popçunun kumar tutkusunu gündeme getirmişti

Serdar Ortaç'tan Hande Yener'e kumar tepkisi!
banner216

Serdar Ortaç "Artık albüm yapmayacağım. Bestelerimi düzenlemesi için gönderdiğim aranjörler iki araba parası istiyor" diye isyan etmişti.

Serkan Kaya, Serdar Ortaç'a şu karşılığı vermişti: "Eskiden dert etmezdi. Parası bitti galiba."

Serdar Ortaç'ı esas kızdıran çıkış Hande Yener'den geldi. Popçu "Serdar parasını kumarda harcamayı seviyor. İsyanı bu yüzdendir. Müzisyenler o paraları hak ediyor. Son kuruşuna kadar helal olsun" dedi.

Hande Yener

Bugün bir şarkının düzenlenmesi için ünlü aranjörlerin istedikleri fiyatlar 8 bin ile 60 bin TL arasında değişiyor.

'ARTIK KAZANAMIYORUM'

900 bestesi olan, bir şarkıyı 15 ile 30 bin TL arası fiyatlardan satan Serdar Ortaç, Serkan Kaya ve Hande Yener'e cevap verdi: "Evet, param bitti. Ama müzik de bitti. Aranjöre neden otomobil parası vereyim? Karşılığını alamıyorsun ki! Eskiden 100 kazanırdım, şimdi o paralar yok. Gelen hemen bitiyor. Hande kumar oynadığımı söylediyse üzüldüm. Artık oynamıyorum. O iletten karım sayesinde kurtuldum. 30 yılda 50 milyon dolarım gitti. Ne apartmanlar, hanlarım vardı bilseniz. Kumar oynamasaydım, şu an Türkiye'nin en zengin popçusuydum."

Serdar Ortaç en son 2016'da, Kıbrıs'ta kumar oynarken görülmüştü. Kaybedince "Fazla param gitmedi, bu son" demişti.

POSTA

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 08:43