banner158

Ömür Gedik-Ferhat Göçer çifti: Akşam yemeğine geldik

Kısa süreli bir ayrılığın ardından tekrar birlikte olan Ömür Gedik ve Ferhat Göçer çifti, önceki akşam Kuruçeşme'deki bir balıkçıda akşam yemeği yedi. Göçer, "Akşam yemeğine geldik" dedi

Ömür Gedik-Ferhat Göçer çifti: Akşam yemeğine geldik


Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, kısa süreli bir ayrılığın ardından tekrar birlikte olan Ömür Gedik ve Ferhat Göçer çifti, önceki akşam Kuruçeşme'deki bir balıkçıda akşam yemeği yedi.

Yoğun iş temposundan dolayı çok fazla vakit bulamadıklarını söyleyen Ferhat Göçer, "Yaz sezonu ve bayram yaklaşıyor. İkimiz de bu sürede çok fazla mesai harcıyoruz. Böyle zamanları değerlendirmek için akşam yemeğine geldik" dedi."ALDATILMA YOK"11 yıldır yaşadıkları aşkla adlarından söz ettiren Ferhat Göçer-Ömür Gedik çifti, yaklaşık 3 ay önce ayrılık kararı almıştı. Gedik, ayrılık sonrası, "Evden ayrıldığım doğru. Kafamı dinleme sürecindeyim, aldatılma yok. Kendi aramızda çözemediğimiz sorular var" açıklamasını yapmıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda ise barışmıştı."EVLENMEKTEN KORKUYORUM"Göçer, geçtiğimiz senelerde HT Magazin'e verdiği bir röportajda, "Şu anki yaşam şeklimizden ikimizin de şikâyeti yok. 3 kere evlenip boşanmış biri olarak evlilikle ilgili korkularım var. Sanırım bende bazı hatalar var" açıklamasını yapmıştı.

 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 10:22
banner192