banner158
banner218

Kıvılcım Ural: Yeteri kadar çektiniz!

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Duman, Kerki ve Solfej'in düzenlediği açıkhava konserleri kapsamında Harbiye'de sahneye çıktı. Grubun solisti Kaan Tangöze'nni sevgilisi Kıvılcım Ural, fotoğraflarını çeken magazin muhabirlerine, "Yeter bence" dedi.

Kıvılcım Ural: Yeteri kadar çektiniz!
banner216

Duman, Harbiye Açıkhava'yı dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Kaan Tangöze'nin solisti olduğu grup, 1999 yılından bugüne dillere dolanan ‘Seni Kendime Sakladım', ‘Elleri Ellerime', ‘Beni Yak' ve daha birçok hit şarkısını Harbiye'nin muhteşem atmosferinde seslendirdi. Üç saat yakın konser veren Duman, sahneden alkışlar ve tezahüratlarla uğurlandı.

ZORAKİ POZ VERDİ

Kıvılcım Ural'ın, Kaan Tangöze'nin Bodrum Gündoğan'daki yazlığında tatil yaparken rockçının eski eşi Seçkin Piriler'in, çocukları Hakan ve Volkan'la gelmesiyle keyfi kaçtığı iddia edilmişti. Harbiye konserinde sevgilisini yalnız bırakmayan Ural, habercileri görmezden geldi. Ural, "Yeter bence, yeteri kadar çektiniz" dedi.

Fotoğrafların kötü olduğunu söyleyen muhabirlere zoraki poz veren Ural, Bodrum'da yaşanan olayın sorulması üzerine sessiz kalmayı tercih etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 14:27