banner339
banner274

İşte Ajda Pekkan'ın Hindistan'dan getirttiği gençlik iksiri

Türk pop müziğinin Süper Star'ı Ajda Pekkan'ın estetik operasyonlarının yanısıra Hindistan'dan getirttiği çok özel bir gençlik iksirini de kullandığı ortaya çıktı.

İşte Ajda Pekkan'ın Hindistan'dan getirttiği gençlik iksiri
banner401
banner399

72 yaşındaki Ajda Pekkan'ın gençlik sırrı; Hindistan'dan getirttiği krem çıktı. Cildini bu sayede dinç tutan Süperstar, kemik erimesine ise direnemedi.

Takvim gazetesinden Aydın Hamza'nın haberine göre ilerleyen yaşına rağmen genç kızlara taş çıkaran bir görüntüye sahip olan Ajda Pekkan'ın iksiri Hindistan'da çıktı. 72 yaşındaki sanatçı, kardeşi Semiramis Pekkan'ın kendisine buradan getirdiği ve içerisinde 'Bakopa' denilen bir bitki olan özel krem sayesinde yıllara meydan okuyor. Ancak kremler ve estetiklerle yaşından çok daha genç görünmeyi başaran Ajda Pekkan, yaşlılığın getirdiği bazı sıkıntıları da kuşkusuz yaşıyor.

Bir süredir kemik erimesi hastalığıyla mücadele eden Süperstar, bu nedenle artık uzun süre ayakta duramıyor. Dizlerinde morluklar oluşmaya başlayan Pekkan'ın geçtiğimiz günlerde Harbiye'de verdiği konserinin ikinci yarısında şarkılarını tahta oturarak söylemesinin nedeni de kemik erimesi hastalığı...

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 12:25
banner218