banner339
banner313

İlyas Tüfekçi'den sevindiren haber

Türk futbolunun efsane isimlerinden İlyas Tüfekçi, bir süredir ALS hastalığıyla mücadele ediyor. Galatasaray ve Fenerbahçe gibi kulüplerde forma giymiş olan eski futbolcunun en büyük destekçisi oyuncu kızı İlkin Tüfekçi.

İlyas Tüfekçi'den sevindiren haber
banner504

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; babasının tedavi sürecinde sürekli yanında olan İlkin Tüfekçi, önceki gün İlyas Tüfekçi ile kısa bir gezintiye çıktı. Artık daha rahat konuştuğu görülen eski futbolcu, kızının çektiği videoyla Süper Lig takımlarının durumunu değerlendirdi. Etrafa gülücükler saçan ve kızı aracılığıyla sevenlerine seslenen efsane futbolcunun sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Tüfekçi, "Bir dönem Başakşehir, sonra Beşiktaş ve Trabzonspor iyiydi. Ama en dengeli ve kontrollü Başakşehir. Son aylarda ise Galatasaray iyi oynadı. Galatasaray çok istikrarlı gidiyor, son 20 maçta yenilmedi. Bu sene Galatasaray şampiyon olacak" dedi.

İlkin Tüfekçi, babasının sağlık durumuyla ilgili, "Babamın iyi olması için elimden geleni yapıyorum. Hastalık tür olarak zor ama stabil halini korumak için gücüm yettikçe çabalıyorum. Babamın konforunu sağlamak ve moral motivasyonunu yüksek tutmak için gayret ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 10:14
banner218