banner339
banner313

Hazal Kaya'dan takipçisine ayar: Haddiniz değil!

Oyuncu Hazal Kaya, Tribeca Film Festivali'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne layık görülen eşi Ali Atay'ı sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla tebrik etti. Bir takipçisi tarafından eleştirilen Kaya, kullanıcıya cevap verdi.

Hazal Kaya'dan takipçisine ayar: Haddiniz değil!
banner475

Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; Ali Atay, Hande Doğandemir ve Haluk Bilginer'in rol aldığı 'Nuh Tepesi' adlı film, ABD'nin New York kentinde devam eden Tribeca Film Festivali'nden iki ödülle döndü. 'En İyi Senaryo' ödülüne layık görülürken filmin oyuncularından Ali Atay da 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

"KOCANIN KARİYERİNE GÖSTERDİĞİN İLGİYİ KENDİNE GÖSTER"

Eşinin uluslararası başarısını kutlayan Hazal Kaya, bir takipçisinden gelen "Canım şu kocanın kariyerine gösterdiğin ilgiyi biraz da kendi kariyerine göstersen nasıl olur? Haddim değil ama ben yine de söylemiş olayım" mesajına tepki gösterdi.

"HADDİNİZ DEĞİL"

Hazal Kaya, kendisini eleştiren sosyal medya kullanıcısına şu cevabı verdi:

"Uluslararası çok önemli bir ödül aldı ve bu ödülü alan ilk Türk. Eşim olmasa da paylaşırdım çünkü kim olduğundan bağımsız gurur duyuyorum başarısıyla. Siz de sevdiklerinizi destekleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz. Haddiniz değil ayrıca, evet!"

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 12:05
banner218