banner116

‘Güneşi Beklerken' dizisinde kriz…

Güneşi Beklerken"in genç oyuncuları Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşama başlayında olanlar oldu.

‘Güneşi Beklerken' dizisinde kriz…
banner94
banner26

Yaşadıkları aşk seyirciyi kızdırdı. Kerem ile Yağmur'a kızan fanları, diziyi boykot edecek.

Akşam'dan Zehre Çengil'in haberine göre, ‘Güneşi Beklerken'in eski sevgilileri gerçekte aşk yaşayınca kıyamet koptu. Kerem ile Yağmur'a kızan fanları, diziyi boykot edecek.

Reyting rekoru kıran ‘Güneşi Beklerken' dizisinde kriz… Başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin'in bir hafta önce gazetelere sarmaş dolaş yansıyan görüntüleri dizinin kaderini tehlikeye soktu. Bürsin'in verdiği röportajlarda her daim sevgilisi olmadığını açıklaması diğer oyuncu Hande Doğandemir ile Bürsin'in aşk yaşaması taraftarı olan ‘zeyker' isimli fan grubunun tepkisini topladı. Diziyle ilgili yazılan her iletinin altına mesaj bombardımanı yapan fanların tepkisi yüzünden dizinin kaldırılması gündeme geldi.

YENİ PROJE: AH BE GÜLTEPE

Birkaç gün önce Yağmur Tanrısevsin'in rolü olmadığı gününde Kerem Bürsin'i ziyarete gittiği ve sete alınmadığı iddia edilmişti. Kanal D'nin dizi bitirilse bile Kerem Bürsin gibi genç ve başarılı bir oyuncuyu kaybetmemek için alternatif bir formül üretme çabasında olduğu konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 11:50
banner118