banner158
banner218

Bu olanlar şımarıklık!

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Ekinci, Sıla-Ahmet Kural olayıyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Bu olanlar şımarıklık!
banner216

Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu arasında yaşandığı iddia edilen şiddet hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen şarkıcı Tuğba Ekinci, 2. Sayfa programına konuk oldu.

Sıla'nın yeni ortaya çıkan görüntüleri hakkında konuşan Tuğba Ekinci, "Sıla dayaktan sonra nasıl şarkı söyler bu olanlar şımarıklık" dedi.

Ekinci, Sıla ve Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia ettiği günden 18 saat sonra şarkı söylediği görüntüler hakkında şunları söyledi: Bana bir saygısızlık yapıldığında benim bırak şarkı söylemeyi insanlara tahammülüm olmuyor. Dayaktan sonra nasıl şarkı söylüyor? Aralarında zaten nikah yok! Aralarında olan hava cıvalarından oluyor. Ahmet senelerce yapımcısına 'abi' derdi oyuncu oldum havalarına hiç girmedi. Çok vefalı bir insandı oyuncular gibi sette oturan havalı biri değildi. Ailesine kazandığını harcardı ailesine hayırlı olan biri topluma nasıl böyle olabilir.

Bu çocuk durduk yere bu hale gelmedi onu o hale getiren biri var. Erkeklere bu kadar kötü davranmanın bir hali yok. Bunlarınki şımarıklık, kadına şiddetle alakası yok. Oyuncu adamlar günlük hayatlarında hep rol kesen adamlar. Aşk varken her şey çok iyi. Bence Sıla, Ahmet'e kafayı takmış onu görsem de Sıla'ya "Sen delikanlı bir kadınsın niye yaptın?" derim. Ahmet bu kadar ağır bir şeyi hak etmiyordu. Bu erkeklere örnek olsun. Türk örf ve adetlerinde Sıla'nın bu yaptığı çok tepki çeker. Yürekli kadınlar sevdiği erkekten gururunu inceltecek çok büyük bir şey görmediği takdirde rezil etmemeli.

Tuğba Ekinci ayrıca "Biz Türk kızıyız bazı şeyler başımıza geldiğinde şikâyet etmeden önce bunu düşünmemiz lazım. Kocan mı derler adama" ifadesini kullandı.

Programın sunucusu, Ekinci'nin bu sözlerine "Allah'tan hakimler ve savcılar senin gibi düşünmüyor. Kocan mı sevgilin mi demiyorlar" karşılığını verdi.

Ekinci sözlerinin devamında, "Ahmet çok hatalı ama oyuncu erkekler düzenli yaşamıyor. Bunları ya seversin ya sevmezsin. Sinir sistemleri, egoları vardır. Dur bir daha deneyeyim, bu sefer de adam olmazsa topluma rezil edeyim demezsin" sözlerini sarf etti. Ekinci'nin sözleri tepki topladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 14:08