banner158

Benim Adım Osssman'ın vizyon tarihi belli oldu

Yapımcılığını şarkıcı 'Çılgın Sedat'ın üstlendiği 'Benim Adım Osssman' filminin vizyon tarihi netleşti.

Benim Adım Osssman'ın vizyon tarihi belli oldu

Başrollerinde Sedat Kapurtu, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan'ın yer aldığı, 30'a yakın ünlü ismin yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkati çeken 'Benim Adım Osssman' filmi, 17 Ağustos'ta sinemaseverlerle buluşacak.

Çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanan filmin yapımcılığını 'Çılgın Sedat' olarak tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu üstleniyor. 

'Benim Adım Osssman'da; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. Üçlüye, Cengiz Kurtoğlu, Yıldız Tilbe, Deniz Oral, Songül Karlı, Latif Doğan, Ertem Şener, Nur Ertürk, Yudum, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Yalçın Özden, Hakan Hatipoğlu,Selahattin Taşdöğen, Sema Aras,Murat Övüç, Selin Köktener ve Kayhan Yıldızoğlu rol alıyor.

FİLMİN KONUSU

'Sevgi Engel Tanımaz' temasıyla yola çıkan film; kekeme olan Osman'ın hayatını yer yer hüzünlü yer yer eğlenceli bir dille anlatıyor. Komedi ile dramı harmanlayan film, hayatını bir gazetede köşe yazarı olmaya adamış Osman'ın gazetede çalışmak için evden ayrılmasının ardından yanına gelen kuzeni Fiko(Metin Yıldız) ve Dursun (Ateş Fatih Uçan) ile birlikte değişen hayatını konu alıyor.

Senaryosunu Çılgın Sedat, Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy'un kalema aldığı filmin genel yönetmenliğini Çılgın Sedat; yönetmenliğini ise Banu Kaptanoğulları ve Vedat İnce üstleniyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 16:43
banner192