banner339
banner313

Acun Ilıcalı: Nur Yerlitaş kafayı Hadise'nin ablasına takmış!

TV8 ekranlarında yayınlanan'Gel Konuşalım' adlı magazin programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, modacı Nur Yerlitaş'ın Hadise'nin annesinin intihar ettiğini açıklamasına tepki gösterdi.

Acun Ilıcalı: Nur Yerlitaş kafayı Hadise'nin ablasına takmış!
banner401
banner399

Hadise'nin annesinin intihar girişiminde bulunduğu iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yaratmış, iddianın yayılmasının ardından Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, intihar iddiasını  yalanlamıştı.

Hadise, dün bir televizyon programında annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini söyleyen Nur Yerlitaş'a sosyal medya hesabı üzerinden adeta ateş püskürmüştü.

Nur Yerlitaş, Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programına telefonla bağlanarak Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğrulayan bir açıklama yapmıştı.

Bugün TV8'e bağlanan Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, "Hastane olayını Nur Yerlitaş'a söylediğim için köpekler gibi pişmanım" dedi.

Acun Ilıcalı da canlı yayına bağlanarak, " Nur Hanımı biz severiz, TV8 olarak aile olarak. Burada yaptığı hareketin elle tutulur hiçbir tarafı yoktur.Hadise'nin ablasına kafayı takıp 3 hafta bekleyip 3 hafta sonra yayına bağlanıp bu olayı ifşa etmesi son derece yanlıştır" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 16:59
banner218