Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

IRMAK ÜNAL İÇİNİ ŞELALEYE DÖKTÜ

Irmak Ünal, Eylül 2021’den beri çocukları ile Endonezya’nın Bali adasında yaşıyor. Dün ‘Beji Griya Manuaba Tapınağı’na ziyarete gitti. Şelaleye girdi, arındı, oğlu Vadi ve kızı Kayla ile dua etti. Irmak, “Bağırdım, ağladım, güldüm, hepsini şelaleye bıraktım. Bir gün gelecek herkes anlayacak” dedi. Aşk diledi. Meraklıları buraya, huzur ve mutluluk istemeye, zihinlerini temizleyip ruhlarını canlandırmaya gidiyor.

MUHABİRLERİN GECESİ

Magazin dünyasını muhabirlerin gözünden aktaran ‘Ünlü Var mı?’ adlı belgesel için önceki akşam Kadıköy’deki Müze Gazhane’de özel bir gösterim düzenlendi. Muhabirimiz Engin Can Dilekli ile meslektaşları Tolga Aslan, Akif Yaman ve Barış Ağıl’ın yer aldığı belgesel için yapılan organizasyona Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Hayal Köseoğlu, Aslıhan Karalar, Jessica May, Serkan Çayoğlu, Onur Akbay ve Aslı Turanlı gibi ünlü isimler katıldı. ‘Ünlü Var mı?’ bugün bir dijital platformda gösterime girdi.

GALAYA BÜYÜK İLGİ

Filiz ve Süha Uygur çiftinin kurduğu Uygur Sanat Tiyatrosu, ‘Paraya Hayır!’ adlı oyunun galasını önceki akşam Zeytinburnu’ndaki Fişekhane’de yaptı. Geceye salon kapasitesinin üzerinde seyirci gelmesi üzerine ek sandalyelerle yer açıldı. Uygur Ailesi’nin ev sahipliği yaptığı organizasyonun konukları arasında Halil Ergün, Zihni Göktay, Suna Keskin, Ayşe Kökçü gibi isimler vardı. Oyunda; Romina Özipekçi, Giray Ayla, Nejat Uygur ve Tara Tokel rol alıyor.

SETLERE SPOR ARASI

Serenay Aktaş, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan oyuncu, uzun bir süre mağazaları dolaştı. Şu sıralar eğitime ve spora yöneldiğini söyleyen Aktaş “Yoğun bir tempoda spor yapıyorum. Sonrasında da senaryo okumaları ve görüşmeler oluyor. Gelen teklifler var hem televizyon hem de dijital platformlar için. İnşallah yakın zamanda netlik kazanacak” dedi.

'2023 KERE SEVİYORUM'

Bekir Aksoy ikinci evliliğini 2019’da Nazife Oğlakçıoğlu ile yapmıştı. Çiftin 2020’de oğulları Asil dünyaya gelmişti. Bekir Aksoy yeni yılın şu ilk günlerinde eşine “Seni 2023 kere seviyorum aşkım” diyerek seslendi.

DERİNLERİN KIZI DAĞLARDA

Derin denizlerin şampiyonu, dalış rekortmeni Şahika Ercümen dağlara çıktı! Antrenmanlara mola verip hafta sonunu Bolu Kartalkaya’da geçirdi. Kayakta da ne kadar yetenekli olduğunu gösterdi, karın ve zirvenin tadını çıkardı.