Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

GÜZEL AMA AÇ

Zuhal Olcay pazar akşamı Florya'da bir mekanda sahneye çıktı. Sanatçı, "Çok güzelsiniz" diye iltifat eden bir hayranına "Sadece güzel değil, bir de açım, rejim yapıyorum" yanıtını verdi, herkesi kahkahaya boğdu.

ARDA MADRİD'E, ASLIHAN DUBAİ'YE

Arda Turan 2011-2015 arasında Atletico Madrid’de, 2015’ten 2018’e kadar da Barcelona’da oynamıştı. Arda, iki eski takımının maçını, davetli olarak Civitas Metropolitano Stadyumu’nda onur tribününde izledi. Arda’nın eşi Aslıhan Doğan Turan da çocukları Asil Aslan ve Hamza Arda ile soluğu Dubai’de aldı. Aslıhan’a tatilde annesi Güler Doğan, kayınvalidesi Yüksel Turan ve eltisi Katre Turan da eşlik ediyor.

KAYAHAN’IN İZİNDE

Kayahan’ın kızı Beste Açar, Eyüp Belediyesi tarafından organize edilen Göktürk konserinde sahne aldı. Babasının şarkılarını seslendirdi. Annesiyle konsere gelen Rüzgar ise “Ben gitar çalıyorum, şarkıcı olup olmayacağımı zaman gösterir” diye konuştu. Kayahan’ın müzisyen yeğeni Erdinç Erişmiş de Beste’ye destek olmak için gelmişti.