Magazin dünyası sosyal medyadan gelen bir haberle çalkalandı. Güzel Türk ünlü, resmi Instagram hesabı üzerinden artık kadınlardan hoşlandığını duyurdu.

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşleri bilmeyen çok az kişi kalmıştır. İşte Benim Stilim ismindeki televizyon programı sayesinde üne kavuşan kardeşlerden Bahar Candan, aynı zamanda da bir sosyal medya fenomeni. Uçarı kaçarı tavırları ile gündemden bir türlü düşmeyen Bahar Candan, şimdi de resmi Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar!

Televizyonda yayınlanan moda programı ile tanıdığımız Bahar Candan, ilginç açıklamaları ile gündemden düşmüyor. Aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni de olan Candan, bugün Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru ile yeniden gündeme gelmeyi başardı. Şu sıralarda Dubai’de tatil yapan güzel isim, paylaştığı hikayede “Biraz sonra özel hayatımla ilgili bir açıklama yapacağım. Artık saklamak istemiyorum herkes bilsin.” ifadesini kullandı.

Takipçilerinin meraklı soruları ve ısrarlarına daha fazla dayanamayan Bahar Candan, çok geçmeden bir başka hikaye daha paylaştı. Artık lezbiyen olduğunu duyuran Candan, “Arkadaşlar ben artık kafamda bazı şeyleri yendim. Artık kadınlardan hoşlanıyorum.” şeklinde bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın ardından Bahar Candan’ın takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemezken kimisi de bunun oldukça doğal bir gelişme olduğunu söyledi ve Candan’a destek mesajları gönderdi.