Arjantinli süper yıldız Lionel Messi için flaş bir iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddia ve detayları hakkındaki tüm bilgiler haberimizde!

Spotify, podcast'leri ile ilgili önemli bir adım attı! Spotify, podcast'leri ile ilgili önemli bir adım attı!
Bildiğiniz gibi dünyanın en iyi futbolcusu kim sorusu hala tartışmalı. Kimileri bu sorunun yanıtını Lionel Messi olarak cevaplasa da önemli bir kitle en iyinin hala Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo olduğunu iddia ediyor. Yani her ne kadar bu iki isim yaşlansa da adları hala en iyiler arasında yer alıyor diyebiliriz. Futbolculuk yönleri konusunda tartışmalar devam etse bile işin sosyal medya kısmında tartışmasız Cristiano Ronaldo’nun üstünlüğü göze çarpıyor. Instagram’da Ronaldo’yu 465 milyon kişi takip ederken Messi’de bu sayının 347 milyon olduğunu görüyoruz.

Bu iki isimden sosyal medyadaki mağlubiyetini yeşil sahalara yansıtmak istemeyen Lionel Messi, adeta hırs küpü olmuş durumda. Geçtiğimiz sezonu önceki yıllara kıyasla sönük geçiren Arjantinli, ligde görev yaptığı 26 karşılaşmada sadece 6 gol atabilmişti. Bunun yanı sıra 15 de gol pası veren Messi, PSG taraftarları tarafından ıslıklanmıştı. Yeni sezonda beklentileri karşılamak için elinden geleni yapacak olan Messi’nin tatil rotası da yavaş yavaş netlik kazanıyor.

İlerleyen yıllarda ülkemizde top koşturmasını umut ettiğimiz ünlü futbolcu ülkemize gelebilir. Ancak Messi tabii ki de Türkiye’den herhangi bir takımla anlaşmak üzere burada olmayacak. PSG’den özel izinle mini bir tatil planı daha yapan ünlü futbolcunun rotasını Türkiye’ye çevirebileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bakalım Messi gerçekten de Türkiye’ye gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.