• BIST 105.268
 • Altın 163,659
 • Dolar 3,9681
 • Euro 4,6634

  Kuto'dan teşekkür plaketi

  01.11.2008 19:13
  Kuşadası Ticaret Odası(KUTO) tarafından, emekliye ayrılan Kuşadası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Eğriboz’a sektöre katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
  Kutodan teşekkür plaketi
  Kuto'dan teşekkür plaketi Kuto'dan teşekkür plaketi Kuto'dan teşekkür plaketi

  Kuşadası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinde bulunduğu sürede Kuşadası"nda ticaretin ve sektörün gelişmesine önemli katkılar sağlayan Kuşadası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Eğriboz"a Kuşadası Ticaret Odası Meclisi tarafından teşekkür plaketi verilmesi kararı alındı. Eğriboz, meclis toplantısında düzenlenen törenle teşekkür plaketini Kuşadası Meclis Başkanı Mehmet Oğuz Kabaçam ile Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan"ın elinden aldı. Törende Kuşadası Ticaret Odası Meclis üyelerine yönelik bir konuşma yapan Cengiz Eğriboz, emekli olarak aldığı bu ödülün kendisini için büyük bir anlam ifade ettiğini belirterek, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve meclis üyelerine teşekkür etti.
  Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ise görev yaptığı süre boyunca Kuşadası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Eğriboz"un Kuşadası"nda ticaretin gelişmesine ve sektörün altyapısına yönelik önemli çalışmalara imza attığını söyledi. Eğriboz"un örnek bir yöneticilik sergilediğini kaydeden Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, “ Görev yaptığı dönemdeki yararlı çalışmalarından dolayı Sayın Cengiz Eğriboz"u kutluyoruz. Meslek altyapısının gelişmesine ve sektöre çırak ve kalfa yetiştirilmesinde büyük katkıları oldu. Kendisini kutluyor ve yeni yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim