• BIST 104.857
 • Altın 270,625
 • Dolar 5,7413
 • Euro 6,3348

  KUTAV'ın yeni başkanı oldu

  16.04.2009 12:24
  Kuşadası Tanıtma Vakfı (KUTAV) başkanlığına, Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün seçildi.
  KUTAVın yeni başkanı oldu
  KUTAV'ın yeni başkanı oldu KUTAV'ın yeni başkanı oldu KUTAV'ın yeni başkanı oldu

  Kuşadası Tanıtma Vakfı"nın önceki hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen olağan genel kurulu TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) toplantı salonunda yapıldı. Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, TÜRSAB Kuşadası BYK Başkanı Bülent İlbahar, Kuşadası Esnaf Odası Başkanı Halit Şakar ve Kuşadası Belediyesi"ni temsilen Belediye Meclis Üyeleri Murat Saraç, Ahmet Kireç, KUTAV eski Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Naile Göçen Çukurova ile vakıf üyeleri katıldı.
  Saygı duruşu ile başlayan genel kurulda faaliyet raporu ve denetim raporunun okunup, onaylanmasının ardından yönetim kurulu seçimlerine geçildi. Yapılan oylamada Kuşadası"nın yeni Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası Tanıtma Vakfı KUTAV"ın yeni başkanı oldu. M. Esat Altungün başkanlığındaki KUTAV"ın yeni yönetim kurulu ise Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Esnaf Odası Başkanı Halit Şakar, TÜRSAB Kuşadası BYK Başkanı Bülent İlbahar ve Adnan Menderes Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Osman Çolakoğlu"ndan oluştu. Genel Kurulda konuşan Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, Kuşadası"nın tanıtım konusunda daha etkin ve aktif olması gerektiğini belirterek, bu yeni yapılanmayla Kuşadası"nın en işi şekilde tanıtılacağını söyledi.
  Kuşadası Tanıtma Vakfı"nın başkanlığına seçilen Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün ise seçimlerden önce söz verdikleri gibi Kuşadası"nın tanıtımına büyük önem vereceklerini belirterek, bu amaçla kısa, orta ve uzun vadeli programlar yapıp, Kuşadası"nı hem yurt dışı, hem de yurt içinde profesyonel bir şekilde tanıtacaklarını söyledi. Kuşadası"nın tanıtımına önemli bir bütçe ayıracaklarını kaydeden Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, “Ancak, öncelikle tanıtımını yapacağımız yerin düzeltilmesi gerekiyor. Bu nedenle bir yandan şehri turizm kimliğine yakışır hale getireceğiz. Bir yandan da Kuşadası"na daha çok turist getirmek için hem yurt dışında hem de yurt içinde etkili bir tanıtım çalışması yapacağız. Bu çalışmalarımız sürekli ve kesintisiz olacak. Tanıtım çalışmaları için sektördeki tüm kesimlerin görüşlerini alacağız. KUTAV"ı daha etkin hale getirebilmek için öncelikle olarak tüzük değişiklikleri yapıp, yeni üye katılımlarını sağlayacağız. 2010 yılının tanıtım çalışmalarına da hemen şimdiden başlayacağız” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim