Aydın’ın Kuşadası ilçesinde devrilmek üzereyken üzerine bağlı ipler sayesinde yan yatan ağaç, ekiplerin çalışması sonucu kontrollü bir şekilde yere indirildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri ile ADM Elektrik ve ASKİ ekiplerinin koordineli çalışmaları sonucu önce elektriğin kesilmesinin ardından ASKİ ekipleri kepçe ile ağacı kontrollü bir şekilde indirdi. Yere indirilen ağaç daha sonra belediye ekiplerince kesilerek yoldan kaldırıldı.

İnclirliova'da Hint keneviri yetiştiren kadından ilginç savunma: "Su döktüm büyüdüler" İnclirliova'da Hint keneviri yetiştiren kadından ilginç savunma: "Su döktüm büyüdüler"

Kuşadası Atatürk Bulvarı’nda meydana gelen olayda, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri ile ADM Elektrik ve ASKİ ekiplerinin koordineli çalışmaları takdir topladı. Öncelikle elektrik hattının güvenliği sağlanarak bölgedeki elektrik kesildi. Bu tedbirin ardından ASKİ ekipleri, kepçe kullanarak ağacı zarar vermeden indirmeyi başardı. Ekiplerin hızlı ve etkin müdahalesi sayesinde, hem çevre güvenliği sağlandı hem de ağaç korunmuş oldu.