• BIST 95.789
 • Altın 276,198
 • Dolar 5,7221
 • Euro 6,3486

  Kuşadası Belediyesinde ’mobil belediyecilik’ dönemi

  15.07.2019 10:46
  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim vaatlerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor.Başkan Ömer Günel’in seçim sürecinde en önemli projelerinden biri olarak görülen “Mobil Belediyecilik” tam anlamıyla hayata girdi.
  Kuşadası Belediyesinde ’mobil belediyecilik’ dönemi
  Kuşadası Belediyesinde ’mobil belediyecilik’ dönemi Kuşadası Belediyesinde ’mobil belediyecilik’ dönemi Kuşadası Belediyesinde ’mobil belediyecilik’ dönemi

  Mahallelerde yaşanan sorunların tespitinin daha sağlıklı yapılması için Kuşadası Kent Konseyi çatısı altında Mahalle Meclisleri kuracaklarını ifade eden Başkan Ömer Günel “Ben halkın başkanı olmak istiyorum, halka hizmet etmek istiyorum. Biz gerçekleri konuşmayı severiz. Bu hususta tutamayacağımız sözü vermeyiz. Verdiğimiz sözü tutmak için de gerekirse gece gündüz çalışırız. Seçim sürecinden bu güne kadar sorunlarınızı dosyalar halinde alıyorum. Bugün buraya tüm problemlerinizi yerinde görmek ve doğru çözümü üretmek için geldim. Emin olun elimizden gelen bir şey varsa yapar o sorunu çözeriz. Yakında Kuşadası Kent Konseyi çatısı altında Mahalle Meclisleri kuracağız. Sorunların muhatabı o meclisler olacak. Ayrıca o meclislerde mahallerimiz için projeler üretilecek. Biz de en makul olanlarını değerlendirip hayata geçireceğiz” dedi.

  Kuşadası’nı güzelleştirmek için her gün kente bir şeyler katacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Ömer Günel “Kuşadası’nda her gün, bir önceki günden daha güzel olacak. Her günümüzü kentimize bir şeyler katmak için harcayacağız. Fakat kentimizin sorunu çok, benim elimde de sihirli değnek yok. Sorunlarınızı 3-5 ayda çözmem mümkün değil. Fakat bilin ki ilk beş yıllık süremi doldurduğumda kentin çoğu problemi çözülmüş olacak” dedi.

  kusadasi-belediyesinde-mobil-belediyecilik-donemi1.jpg

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim