Türkiye'nin karanlık ve puslu vadisi...

Perşembe günü yayın saatlerinde sokakların boş olduğu efsane dizi Kurtlar Vadisi ile olan gerçekler yıllar sonra ortaya çıkmaya devam ediyor...

ATV'de, Show TV'de ve Kanal D'de yayınlanan Kurtlar Vadisi, en soluklu ve unutulmaz diziler arasında yer alıyor. Derin devletle ilgili konuları ele alan ve gerçek hayattan kişilerin canlandırıldığı iddia edilen dizinin ana karakteri olan Polat Alemdar hakkında şoke eden bir sır 21 yıl sonra ortaya çıktı. Yapım şirketinin Alemdar karakteri için ilk olarak Cenk Torun'a gittiği öğrenildi. Ancak Torun'un bu teklifi geri çevirmesi ünlü oyuncunun büyük bir pişmanlık yaşamasına sebep oldu.

Saatlik araç kiralamak ister misiniz? İşte Türkiye’de yürürlüğe giren yeni uygulama! Saatlik araç kiralamak ister misiniz? İşte Türkiye’de yürürlüğe giren yeni uygulama!

POLAT ALEMDAR TEKLİFİ GELEN İLK OYUNCU CENK TORUN:

kurtlar-vadisi-14.png

EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM

Cenk Torun, teklifin geldiği süreci "Askere gitmeden önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim" ifadeleriyle anlatırken, pişmanlığını şu şekilde dile getirdi:

"En büyük pişmanlığım, hayatımın hatası diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne güzel olurdu."

CENK TORUN: TUTMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM

Torun son olarak, "Mafya dizisi tutmaz diye düşündüm. O dönemde yakışıklı jön rolleri üzerime yapışmıştı. Benden mafya adamı nasıl olur diye endişelendim açıkçası." dedi.