banner116
banner92

Eşini pazarlıyordu

İZMİT'te, müşteri gibi davranan Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, para karşılığı fuhuş için anlaştığı kadınlardan birinin, onları kendilerine pazarlamaya kalkışan kişinin nikahlı eşi olduğunu öğrenince şoke oldu.

Eşini pazarlıyordu
banner94
banner26

Olay Alikahya Mahallesi Yuvam Akarca Konutları'nda meydana geldi. Fuhuş yapıldığı ihbarlarının artması üzerine, kendilerini müşteri gibi tanıtan polisler şüpheli Bayram D. ile irtibata geçti. Sivil polisler, Bayram D. ile pazarlık yapıp Halkevi Mevkii'nde buluşma ayarladı. Bayram D. ile 2 kadın için 300 TL'ye anlaşmaya varan polisler, daha sonra verilen adresteki eve giderek Bayram D.'ye parayı verdi. Daha sonra diğer polislerin eve yaptığı baskında fuhşa yer temini ve fuhşa aracılık yaptığı iddiasıyla Bayram D. ile birlikte 31 yaşındaki Çiğdem D. ve 39 yaşındaki Zühre Ü. gözaltına aldı. Yapılan incelemede Bayram D.'nin, nikahlı eşi Çiğdem D.'yi de pazarladığı anlaşılınca polisler şoke oldu. Bir çocukları da olduğu öğrenilen Çiğdem D., eşinden şikayetçi olmadığını söyledi.

Emniyet Müdürlüğü"nde ifadeleri alınan Çiğdem D. ve Zühre Ü. serbest bırakılırken Bayram D. ise alınan ifadesinin ardından Adliye'ye sevk edildi. Bayram D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

DHA

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2010, 12:06
banner118