banner274

'Ahlak polisiyim' dedi...

Bursa'da 2 Nisan'da okul çıkışı sevgilisi ile buluşan lise öğrencisi 16 yaşındaki kızı bankta öpüşürken gören sabıkalı tecavüzcü, ikiliyi takip etti.

'Ahlak polisiyim' dedi...
banner328

Daha sonra sevgilisinden ayrılıp evine yürüyen lise öğrencisinin karşısına dikilen sapık, "Ben ahlak polisiyim, senin öpüşürken görüntülerini aldım, emniyete götüreceğim" diyerek korkuttuğu kıza ormanda tecavüz etti. Eve gitmeyerek erkek arkadaşına sığınan liseli, burada da erkek arkadaşının tecavüzüne uğradı. Polise giden mağdur kız sahte polisten şikayetçi olup, sevgilisinden davacı olmadı. 27 Nisan'da yakalanan sahte polis hakkında 24 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Hapse giren zanlının aynı suçtan 9 yıl cezaevinde yattığı ve yaklaşık 5 ay önce tahliye olduğu öğrenildi.

BEN AHLAK POLİSİYİM BEMİNLE GELECEKSİN

Bursa'nın Yıldırım İlçesi'nde 2 Nisan'da meydana gelen olayda, lise öğrencisi 16 yaşındaki S.F., okul çıkışı erkek arkadaşı A.K. (18), bir parkta buluştu. Burada öpüşen çift, hava kararırken ayrıldı. Eve gitmek için otobüse binen S.F. evinin yakınlarına geldiğinde otobüsten inerek yürümeye başladı. Bu sırada, daha önceden de tecavüz suçundan sabıkası bulanan Yüksel Öztürk (45), lise öğrencisinin yolunu keserek, hazırladığı bir kimliği göstererek, kendisini ahlak polisi diye tanıttı.

SANA BEKARET TESTİ UYGULAYACAĞIM

Sevgilisi ile parktaki öpüşmelerini kameraya aldığını ve hakkında şikayet olduğunu söyleyen zanlı, S.K.'nın bu durumu ailesine söylememesi konusunda yalvarmalarına aldırmayarak, kızı ormanlık alana götürdü. Burada peçete ile bekaret testi yapacağını söyleyen sahte polis, lise öğrencisinden soyunmasını istedi. Daha sonra S.K.'nın çıplak fotoğraflarını çeken Yüksel Öztürk, lise öğrencisi kıza iki kez tecavüz etti. Polise gittiği takdirde bu fotoğrafları internetten yayacağı tehdidinde bulunan Yüksel Öztürk, daha sonra genç kızı bıraktı. Gözyaşları içerisinde sevgilisini arayan S.K. eve gitmekten çekindiği için erkek arkadaşı A.K.'nin Mudanya'daki evine sığındı.

SEVGİLİSİNE KOŞTU AMA KURTULAMADI

Burada da erkek arkadaşının da tecavüzüne uğrayan lise öğrencisi 1 gün sonra okula giderek okul öğretmeni Y.A.'ya başına gelenleri anlattı. Öğretmen Y.A.'nın ihbarı ile harekete geçen polis sabıkalı albümünden kimliğini belirlediği Yüksel Öztürk'ü 27 Nisan'da gözaltına aldı. Liseli kızın erkek arkadaşı A.K. de gözaltına alındı.

Tutuklanan Yüksel Öztürk hakkında Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "Kişiyi Hürriyetinden yoksun kılmak, çocuğun cinsel istismarı, cinsel taciz, çocuğun ırzına geçmek" suçlarından dava açıldı. Benzer suçtan 9 yıl hapis yatıp, yaklaşık 5 ay önce tahliye olduğu öğrenilen Yüksel Öztürk, 24 yıl ağır hapis cezası talebiyle yargılanacak. (HABERTÜRK)

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2010, 12:53
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k