Kredi kartıyla alışveriş yapmanın kurallarını sizler için derledik. Hem şık olmak hem de tasarruf yapmak mümkün. İşte detaylar…

'Isabelle' dedi sosyal medyayı salladı... Babasının orgu ile çektiği video Fevzi Kaan Türker'i fenomen yaptı 'Isabelle' dedi sosyal medyayı salladı... Babasının orgu ile çektiği video Fevzi Kaan Türker'i fenomen yaptı
Hem moda hem de para durumu konusunda kendinizi nasıl geliştirebilirsiniz? Akıllı yönetilen bütçe ile şık olmanın kurallarını sizler için kaleme aldık.

Moda trendleri sürekli değişiklik gösterir. Sırf moda diye o ürünü satın alıyorsanız, karşılayabileceğiniz makul bir bütçeye bağlı kalmanın yollarını bulmalısınız. Makul bir bütçe herkse göre değişiklik gösterir. Her harcama kişisel para durumunuza bağlı. "Trend" olanın sizin için moda olarak nitelendirilmeyebileceğini unutmayın. Kendinize basit bir soru sorun, “Bunu 3 veya 5 yıl sonra da giyecek miyim? "Kendinizi önümüzdeki yıllarda bu ürünü giyerken görüyorsanız, bu modaya uygun bir ürün olarak kabul edilmez.

Trendleri seviyorsanız, uygun bir bütçeyle de şık ve modaya uygun olabilirsiniz. Sadece harcamalarınızı akıllı yönetmeniz gerekir.

Sosyal medyada çok fazla iş birliği dönüyor ve siz dürtülerinize hâkim olamıyor musunuz? Perakendeciler bunu yalnızca müşterileri çekmek için kullanıyorlar. Ancak hedefleyeceğiniz iki satış var: Ağustos-Eylül ayları arasında başlayan yaz sonu satışları ve Aralık-Ocak sonunda gerçekleşen yıl sonu satışları. Peki neden? Basit! Mevsimler değişiyor ve perakendecilerin mallarından kurtulması gerekiyor (başka seçenekleri yok.) Bu iki zaman boyunca, inanılmaz fiyatlarla hazineler bulma garantiniz var.

Herhangi bir ürünü satın almadan önce, iki nedenden dolayı hızlı bir Google araması yapın. İndirim kodları ve daha düşük fiyatlar. Bu basit kuralı benimserseniz tasarruf edersiniz. Binlerce mağaza tarafından sunulan ödeme ve indirim seçenekleri tasarruf etmenin kolay yolu. Ne kadar para kazanabileceğinize şaşıracaksınız.

Klasik ve kaliteli parçalara yatırım yaparsanız, eskimeyen bir gardırop oluşturabilirsiniz. Her kadının sahip olması gerektiğini düşündüğüm birkaç temel öğe var. Temeller, harika bir gardırobun temelidir. Kaliteli bir blazer ceket, tam oturan bir kalem etek, siyah topuklu ayakkabılar, ten rengi sandaletler ve klasik bir trençkot örnek olarak verilebilir.

Temel bilgilere yatırım yapmanın güzelliği, en üst seviyeye çıkmak zorunda olmamanız ve çoğunlukla bu ürünleri indirimde bulabilmenizdir. Temel ürünlerle birçok stil oluşturabilirsiniz. Bu parçalar harikadır. Çünkü kendinizi onları tekrar tekrar giyerken bulacaksınız.

Ayrıca ikinci el çantaları ve kıyafetleri de düşünebilirsiniz. Bunlar hem şık hem bütçenizi sarsmayacak akıllı harcamalardır.

Yapmak isteyeceğiniz son şeylerden biri kredi kartınıza fazla yüklenmek olmalı. Faturanızın vadesi geldiğinde bakiyenin tamamını ödeyemiyorsanız, satın almayın. Borcunuza faiz ödeyerek o aldığınız muhteşem ayakkabılar için değerinden çok daha fazlasını ödersiniz.

Kaynak: Paradurumu