• BIST 110.248
 • Altın 155,354
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  Köşk'te üretici kart heyecanı

  22.01.2009 07:37
  Türkiye’de tarım sektörüne pek çok yenilik kazandıran DenizBank’ın Türkiye Ziraat Odaları Birliği Köşk Şubesi ile imzaladığı protokol çerçevesinde, Köşk Ziraat Odası üyesi çiftçiler de artık Üretici Kart’ın sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
  Köşkte üretici kart heyecanı
  Köşk'te üretici kart heyecanı Köşk'te üretici kart heyecanı Köşk'te üretici kart heyecanı

  Türkiye"de tarım sektörüne pek çok yenilik kazandıran DenizBank"ın Türkiye Ziraat Odaları Birliği Köşk Şubesi ile imzaladığı protokol çerçevesinde, Köşk Ziraat Odası üyesi çiftçiler de artık Üretici Kart"ın sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.

  Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında farklı bir yere sahip olan DenizBank, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

  Bu çerçevede, 21 Ocak 2009 tarihinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği Köşk Şubesi ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Köşk Ziraat Odası üyelerine Üretici Kart tahsis ederek; yöredeki çiftçilere bankanın sunduğu tüm finansal hizmetlerden yararlanma olanağı sunuyor. İşbirliği çerçevesinde, Köşk Ziraat Odası üyesi çiftçiler, Üretici Kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yaparak karşılama imkanına sahip olacaklar.

  21 Ocak 2009 tarihinde yapılan protokole DenizBank Bölge Müdürü Sayın Hasan Özer Orhan ve DenizBank Köşk Şube Yönetmeni Mustafa Özmen ve Oda Başkanı Metin Kaymaksız katıldı.

  DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan anlaşmaya ilişkin yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu: “DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve tarımsal üreticinin her zaman yanındayız. Bu protokol ile artık Bayırdır Ziraat Odası üyesi çiftçileri de Tarım Şenlikleriyle başlattığımız tüm çalışmalardan ve Türk tarımının verimliliğin artması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için sunduğumuz tüm yeni ürün ve hizmetlerden faydalanabilecekler.”

  DenizBank"ın Tarım Sektörüne Katkıları
  Bugüne kadar Türk tarımına sadece finansal destek değil çiftçimizi bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik danışmanlık hizmetleri de sunan ve bünyesinde sadece çiftçilere özel hizmet vermek üzere Ziraat Mühendisleri istihdam eden ilk ve tek banka olan DenizBank; 15 Mayıs – 30 Ağustos 2008 tarihleri arasında tarımsal üreticiye yönelik olarak düzenlenen ilk ve en büyük organizasyon olma özelliği taşıyan DenizBank Tarım Şenliğini hayata geçirmişti.

  Üretici Kart hakkında..

  Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için yeni ürün ve hizmetler sunan DenizBank bu hizmetlerinden biri olan ve üreticiye pek çok kolaylık sağlayan ve yalnızca çiftçiye özel tasarlanan “Üretici Kart” ile uygun kredi koşullarında taksitli ve hasat vadeli ödeme gibi hizmetler sunuyor. DenizBank"ın sağladığı kullanım kolaylıkları ve sunduğu hizmetler açısından dünyada bir ilk olan Üretici Kart"ın en önemli özelliği yılda bir kez ödemeli olması ve bu ödeme vadesinin de tamamen çiftçinin hasadına göre belirlenmesi...

  “Üretici Kart”ın sunduğu avantajlar...
  100"den fazla ürüne hasat vadeli ödeme imkanı sunan Üretici Kart, çiftçinin tarımsal üretimiyle ilgili ihtiyaçlarına pratik finansal çözümler de sunan bir ürün. Tahsisi çok kolay olan DenizBank tarımsal işletme kredisi, Türkiye"de bir ilk gerçekleştirilerek Üretici Kart ile üreticilerimizin kullanımına sunuluyor.

  Çiftçiler Üretici Kartlarını,

  *Mazot 
  * Gübre 
  * Tarım İlacı, 
  * Tarımsal mekanizasyon, 
  * Tarım makinaları, 
  * Yedek parça ve diğer ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yaparak veya
  ATM"lerden nakit çekerek kullanabiliyorlar.

  Üretici Kart"ın Üreticiye sağladığı fırsatlar... 

  * Geri ödemeler tüm tarım kredilerimizde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir. 
  * İhtiyaç duydukça kullanım kolaylığı vardır. 
  * Nakit taşıma riskini ortadan kaldırır. 
  * Erken ödeme imkanı sunar. 
  * Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kartın sağladığı indirimli ve diğer alışveriş olanaklarından yararlanır.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim