Son maçında Yıldız Spor karşısında Şampiyonluk turuna çıkan takım, bu maçı da 5-0 gibi net bir skorla kazanarak, şampiyona yakışan bir maç çıkardı.Maçı çok sayıda taraftar izleyerek takımı yalnız bırakmadı.Maçtan sonra takıma kupasını ve madalyalarını, Köşk Esnaf Odası Başkanı Mustafa Ergücü ve takım Yöneticileri verdi.
Daha sonra Köşk Çarşı Meydanına kupa ve madalyaları ile gelen takım burada futbolcu velileri ve halk tarafından meşalelerle karşılandı.
Kulüp Başkanı Önder Tuna yaptığı açıklamada;’Kurduğumuz sistemin meyvelerine almaya başladık.Bir çok turnuva ve maç ile hazırlanarak bu güne geldik.U-11 takımımız Aydın da ses getirdi.Bir çok oyuncumuza ciddi teklifler var bu da başarının göstergesidir.’
Köşk Spor Antrönörü Levent Çetin ise;’biz bu günlere yağmur demeden, çamur demeden, sıcak demeden, soğuk demeden geldik.Bazen hep beraber güldük, bazen hep beraber üzüldük.Ne mutlu ki bizlere emeğimizin ve alın terimizin hakkını sonuna kadar aldık’ dedi.

Söke'de trafikte tartıştığı şahsı silahla yaralayarak kaçtı, jandarmaya yakalandı Söke'de trafikte tartıştığı şahsı silahla yaralayarak kaçtı, jandarmaya yakalandı

4E49F5E5 3D47 4217 9Cc3 C638Cabb9Bf8