• BIST 109.162
 • Altın 153,435
 • Dolar 3,8395
 • Euro 4,5099

  Kolbastılı kutlama

  09.07.2009 17:50
  Ekonomik kriz ve işsizliğin her geçen gün arttığı günümüzde meslek sahibi olanlar işe kavuşma umutlarını kolbastı oynayarak kutladılar.
  Kolbastılı kutlama
  Kolbastılı kutlama Kolbastılı kutlama Kolbastılı kutlama

  Nazilli Öz Ak Güvenlik 25. Dönem Mezunları Kursu tamamlamanın sevincini yaptıkları eğlence ile kutladılar.

  Nazilli Öz Ak Güvenlik 25. Dönem Mezunları Eğitim Merkezinin Kantininde yaptıkları eğlencede pasta kestiler. Yapılan Eğlencede öğrenciler streslerini dans ederek kutladı. 16 Ağustos 2009 tarihinde sınava girecek öğrenciler kendilerine güvendiklerini ve sınavı geçeceklerine inandıklarını söylediler. Kursu 23"ü Silahlı 17"si Silahsız olmak üzere 40 öğrenci başarıyla tamamladığını belirten Şirket Müdürü Gürbüz Özkan(Emekli Polis) yaptığı konuşmada, “Bizden eğitim almış ve şuan Aydın ve çevresinde eğitim veren 25 personel ayrıca Türkiye"nin çeşitli yerlerinde Eğitim veren 300"ye yakın personel bulunmaktadır. 1,5 yıl gibi kısa bir sürede eğitim veren kurumumuz eğitmek bir yana eğitim veren personeller yetiştirmekten gurur duymaktadır. Şuanda Kurumumuzun Anlaşma yaptığı kurumlar Aydın Sosyal Güvenlik Kurumu, Çine Devlet Hastanesi, BSK Anka Özel Hastanesi, Özçelik Mermer Sanayi, Bezci Koleji ve Bahçeşehir Koleji. Milli Eğitim Bakanlığı ve Hükümetin desteklediği yeni bir sektör haline gelen Özel Güvenlik artık çocuklarımızın güvenliği içinde var olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı"nın Pilot Bölge Seçtiği Aydın Bölgesinde Okullarımızda 1 bayan ve 1 erkek güvenlik görevlisi çalışacak ve yavrularımızın güvenliklerini sağlayacaktır. Önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan uygulama sayesinde birçok işsiz gencimiz bu sayede hem iş sahibi olacak hem de okullarımızdaki güvenliği sağlayacaktır.” Diyerek sözlerine son verdi. İşletme müdürünün ardından konuşma yapan Bölge Sorumlusu Engin Tulumbacı yaptığı açıklamada, “12 Eğitim veren Hocamız ve 9 çalışan personelimiz ile 21 gün(120 saat) ve 16 gün(90 saat) eğitimde aldığınız Yangın, İlk yardım, Bomba Eğitimi, Olay Yeri İnceleme, Güvenlik Hukuku, Güvenlik Yönetimi, Kişi Koruma, Uzman Eğitimi alanlarında verilen eğitimler sizlere bu alanda kesinlikle ihtiyaç olacaktır. Öz Ak güvenlik personeli olarak sizlere Ağustos ayındaki sınavda başarılar dileriz” dedi.

  Konuşmaların ardından pasta keserek kutlamaya başlandı. Pastaların kesilmesinin ardından kursun stresini dans ederek atan öğrenciler güzel saatler geçirdi.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim