• BIST 106.239
 • Altın 161,321
 • Dolar 3,8713
 • Euro 4,5671

  KOBİ'lere AB semineri

  26.10.2007 09:43
  Philip Morris-Sabancı Kurumsal İlişkiler Müdürü Arzu Amirak, eğitimle, KOBİ'lere AB'ye uyum çerçevesinde almaları gereken tedbirleri ana hatlarıyla aktarmayı amaçladıklarını söyledi.
  KOBİlere AB semineri
  KOBİ'lere AB semineri KOBİ'lere AB semineri KOBİ'lere AB semineri

  Philip Morris-Sabancı Kurumsal İlişkiler Müdürü Arzu Amirak, eğitimle, KOBİ'lere AB'ye uyum çerçevesinde almaları gereken tedbirleri ana hatlarıyla aktarmayı amaçladıklarını söyledi.
  Amirak,seminerin Philip Morris-Sabancı ve Ege Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından, Aydın Genç İş Adamları'nın da katkılarıyla düzenlendiğini belirtti.
  KOBİ'lerin, ülkelerin sürdürülebilir kalkınma politikası içinde kilit bir role sahip olduğunu kaydeden Amirak,''Philip Morris-Sabancı bir çok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Bunlardan birisi de ilkini İzmir'de düzenlediğimiz Avrupa Birliği'ne yönelik eğitim seminerleri. Bu eğitimle, KOBİ'lere AB'ye uyum çerçevesinde almaları gereken tedbirleri ana hatlarıyla aktarmayı amaçlıyoruz'' diye konuştu.
  Eğitim çalışmalarının halen İzmir, Denizli, Balıkesir ve Kütahya illerinde devam ettiğini bildiren Amirak, şöyle devam etti:
  ''Türkiye'nin Avrupa Birliği KOBİ politikasına uyumunu teşvik edici unsurlarından birisini oluşturan ve Avrupa Birliği tarafından KOBİ'lere sağlanan çeşitli parasal fonlardan Türkiye'nin aday ülke olarak nasıl yararlanabileceğine dair bilgiler vereceğimiz eğitimin katılımcılarımıza fayda sağlamasını temenni ediyoruz.''
  Eğitim kapsamında, Uluslar İlişkiler ve Avrupa Birliği Uzmanı Can Baydarol, katılımcılara Avrupa Birliği'nin KOBİ politikalarının hukuki dayanağı ve KOBi'lere yönelik mevcut politika araçları hakkında bilgiler verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim