Her yayınlandığı gün izleyicileri ekranlara kilitleyen dizinin yeni fragmanı merakla bekleniyor. Peki, Kızılcık Şerbeti fragman yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı izle!

Show Tv'de ekranlara gelen Gold Film imzalı 'Kızılcık Şerbeti' dizisinin yeni sezonu dün akşam izleyicilerle buluştu. Bölüm sonunda, dizinin haftaya ekrana gelecek 31'inci bölümünden ilk fragman da yayınlandı.

Aile Dizisine Bomba Transfer! Ünlü Oyuncu Sevilen Dizinin Yeni Sezonuna Dahil Oldu! Aile Dizisine Bomba Transfer! Ünlü Oyuncu Sevilen Dizinin Yeni Sezonuna Dahil Oldu!

kizilcik-serbeti-4.jpg

'Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor. Dizini bir sonraki bölümünde neler yaşanacağı ise merak konusu...

Kızılcık Şerbeti'nin 29. Bölümünde (Sezon Finali); Alev ve kocasını yakın bir pozisyonda gören Pembe, her ne kadar bu durumdan çok rahatsız olmuşsa da şimdilik Abdullah'ın bahaneleriyle yetinmek zorunda kalır.

kizilcik-sereti.jpg

Sonunda muratlarına ererek evlenen Nursema ve Umut, hayatlarının hiç de kolay olmayacağını, farklılıkların onları üzeceğini ilk günlerden itibaren görmeye başlarlar. Nursema'nın ailesini yemeğe çağırdığı gece her ikisi için de kabusa dönecektir