CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Kırşehir, Kırıkkale ve Antalya’da miting yaptı. Kılıçdaroğlu, konuşmalarında özetle şunları söyledi: “Bugünkü hayat pahalılığı için en büyük zorluğu yaşayan kadındır. Kadınlara borcum var.

AİLE SİGORTASI

Hüsnü Şenlendirici'nin sağlık durumuyla ilgili Hakan Altun'dan açıklama Hüsnü Şenlendirici'nin sağlık durumuyla ilgili Hakan Altun'dan açıklama

Aile destekleri sigortasıyla artık hiçbir ailede benim gelirim yoktur feryadını duymayacaksınız. Bu gelir kadının hesabına yatacak. Onun yoksul olduğunu da sosyal devletten başka kimse bilmeyecek. Bir yerde yoksulluk varsa devletin ayıbıdır, onun için bitireceğim yoksulluğu. Bu topraklarda kimse ben fakirim diye yardım istemeyecek. Hiçbir yoksul ailenin suyu, elektriği, doğalgazı da asla kesilmeyecek. Köylerde çalışan kadın ve gençlerin sosyal güvenlik primlerini de devlet ödeyecek, zamanı geldiğinde emekli olacaklar. Böylece köyler cazip hale gelecek. Köy okullarını da açıp 100 bin öğretmenin atamasını yapacağız.