Togg adına sahte internet sitesi kurmuştu! Tutuklanarak cezaevine gönderildi Togg adına sahte internet sitesi kurmuştu! Tutuklanarak cezaevine gönderildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olan Kılıçdaroğlu, grup toplantısı konuşmasına, “Bugün bu kürsüye veda etmek için buradayım.” sözleriyle başladı.

Kılıçdaroğlu, "Bu coğrafyanın neresinde yaşıyorsanız huzur içinde yaşamanızı isterim. Yeni bir başlangıç için beraber ve birlikte var olduğumuz bütün sıkıntıları aşalım istiyorum. Biz bunları yaptığımız zaman o şahane o görkemli Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz.

Bugün bu kürsüye veda etmek için buradayım. Veda etmek kolay olmuyor." ifadelerini kullandı.

"Meral Hanım merttir"

Kılıçdaroğlu, "Bu kürsüde insanlarımızın onuru ve demokrasimizin kaderi adına son kez konuşuyorum. Umutluyum dostlar, gerçekten umutluyum. Çünkü her gün Türkiye'de herkesin yenilenmiş gibi uyanacağı bir dünya hayal ediyorum. Bize doğru uçan o özgür kuşları düşünüyorum. İYİ Parti'nin Sayın Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte yapacağız bu deliliği. Çünkü Meral Hanım merttir. Ana kucağını da iyi bilir, yeri geldiğinde masaya yumruğu vurmasını da." dedi.