• BIST 106.926
 • Altın 151,429
 • Dolar 3,6718
 • Euro 4,3287

  Kene ısırmış!

  19.06.2009 18:30
  Yılların usta sanatçısı Emel Sayın, katıldığı programda başına gelen kene olayını anlattı.
  Kene ısırmış!
  Kene ısırmış! Kene ısırmış! Kene ısırmış!

  CNNTURK'te Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına konuk olan Emel Sayın, başına gelen kene olayını anlattı.

  İzmir'de Muazzez Abacı ve Seçil Heper ile sahneye çıkmaya hazırlanan Emel Sayın, bir süredir belinde başlayan ve sürekli kaşınan bölgede et beni çıktığını sanmış. Konserden sonra doktora gitmeyi düşünen Sayın, sahneye çıkmadan önce hazırlanırken yeğeni Nergis ve makyözü Nazlı'ya kaşınan bölgeyi göstermiş.

  Yeğeninin "Bu et beni değil, kene. Bacakları oynuyor" sözleri üzerine şaşırıp kalan Emel Sayın, 8 gün boyunca keneyi vücudunda taşıdığını anlattı.

  "Ben böyle ateşin içine düşmüş gibi oldum. Kötü oldum. Acaba sahneye çıkabilecek miyim diye düşünüyorum. Nergis pişman oldu söylediğine" diyen Emel Sayın, konser için bekleyen Seçil Heper, Muazzez Abacı ve 3 bin kişilik dinleyiciyi bırakıp doktora gitmek istememiş.

  O ruh haliyle konsere çıkabilmenin yolunu da Pollyannacılık oynamakta bulan Emel Sayın, keneye 'Kenecan' ismini taktıklarını ve onunla konuşarak "Kenecim beraber şarkı söyleyeceğiz, beni rahatsız etme, biraz katkıda bulun bana" dediğini söyledi. Sayın ilginç bir ayrıntıya da dikkat çekerek "Benim sesim, reflüm olduğu için bazen zorluyor beni ama o gün çağlayan gibiydi" şeklinde espri yapmayı da ihmal etmedi.

  Konser sonrası kimseye söylemeden doktora giden Emel Sayın, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi nedeniyle yaşanan ölümleri hatırlayıp doktora "Öleceksem ne kadar sürem var?" dediğini ve çok korktuğunu ifade etti.

  Doktor müdahalesinden sonra rahat bir nefes alan Emel Sayın, kenenin Marmaris'teki annesinin evinde ya da İstanbul'da ormanlık, bahçelik bir alandaki evinde vücuduna yapışmış olabileceğini söyledi. (Televizyon Gazetesi)

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim