AnTuTu tarafından her ayın sonunda en hızlı telefonların paylaşılması artık bir gelenek haline geldi. Bu geleneği Kasım ayında da devam ettiren şirket, en hızlı 10 akıllı telefon modelini duyurdu. Listeye şöyle bir göz attığımızda, Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin ciddi bir üstünlük sağladığına şahit oluyoruz.

AnTuTu, her ay olduğu gibi bu ay da en hızlı 10 android telefonu açıkladı. Listenin zirvesinde ise sürpriz var. Zira listede yer alan 10 telefonun 9’u Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden gücünü alıyor. Ancak listenin en tepesinde yer alan telefon, üretimi MediaTek tarafından gerçekleştirilen Dimensity 9200 işlemcisini kullanıyor. Bu telefonun ismi ise vivo X90. 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olan cihaz, tam 1 milyon 194 bin 521 puan alarak oldukça iyi bir iş başarmış.

Bu telefonun hemen arkasında ise OnePlus Ace Pro yer alıyor. Listenin geriye kalan bütün telefonlarında olduğu gibi bünyesinde Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisini barındıran telefon, 1 milyon 115 bin 759 puan toplamış. Listenin tamamını aşağıdan inceleyebilirsiniz.