İstanbul Beykoz'da husumetli oldukları öne sürülen iki kardeş arasında sokak ortasında silahlı kavga çıktı. Olayda iki kardeş ve yoldan geçen bir kişi yaralandı.

Denizli'de kırıma uğrayan helikopterin enkazı kaldırıldı Denizli'de kırıma uğrayan helikopterin enkazı kaldırıldı
Olay, saat 15.00 sıralarında Anadolu Hisarı Mahallesi, Körfez Caddesi yakınındaki ara sokakta meydana geldi. İddiaya göre, aralarında daha önceden husumet bulunan kardeşler Z.D ve N.D. karşılaştıkları sokakta tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle iki kardeş birbirine silahla ateş etmeye başladı. Yaşanan olayda kardeşler Z.D ve N.D ile yoldan geçen M.T yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslar hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan kardeşlerde Z.D'nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Bölgeye gelen polis ekipleri çevrede araştırma yaparak delil topladı. Yaşanan olayın ardından kaçmaya çalışan bir kişinin silahıyla birlikte gözaltına alındığı öğrenildi.

"YARALILARDAN BİRİNİN DURUMU KÖTÜYDÜ"

Olayla ilgili konuşan bir kişi “Esnaf arkadaşları birlikte oturuyorduk. Silah seslerini duyduk. Yaklaşık 8, 10 el silah atıldı. Bir kişi elinde silahla konuşmaya başladı. Burada polis ekipleri kaçan kişiyi gözaltına aldılar. İki yaralı yerde yatıyordu. Biri de ayağından yaralanmıştı. Olay herhalde kardeşlermiş, aileyle ilgili bir durum ne yazık böyle şeyler yaşandı. Yaralılardan birinin durumu kötüydü" dedi.

Olayı gören kafe sahibi Ali Bilir, "5, 6 el silah sesleri duyduk. Araçtan inen iki, elindeki sopalarla oraya doğru koşmaya başladı. Orada iki kişi de oturuyordu. Birbirine silah sıktılar. Olay da iki kişi vuruldu. Birinin durumu iyi değildi" diye konuştu.