Karaman'da çelik yelek giyerek iş yerlerine gelen Ramazan Erbay’ı çıkan çatışmada öldüren Ercan Küçükbingöl, 73 gün sonra İzmir'de saklandığı evde yakalandı. Karaman'a getirilen Ercan Küçükbingöl, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, 4 Haziran günü Karaman- Konya kara yolu üzerindeki Galericiler Sitesi’nde meydana geldi. Başka bir galericinin yanında çalışan Ramazan Erbay, üzerine çelik yelek giyerek rakip galeriye gitti. Erbay belinden çıkardığı tabanca ile galerinin ortakları Özay K., Harun K. ve Ercan Küçükbingöl'e doğru ateş etti. Ercan Küçükbingöl de silahını çekip Erbay'a karşılık verdi. Çıkan çatışmada Ramazan Erbay, Özay K. ve Harun K. yaralandı.

ÇELİK YELEKLE GELDİ, HAYATINI KAYBETTİ

Yaralılar, çağırılan ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Ramazan Erbay doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Erbay'ın vücuduna isabet eden kurşunlardan birisinin çelik yeleği deldiği ortaya çıktı. Özay K. ile Harun K. ise tedavilerinin ardından taburcu edildi.Ramazan Erbay