Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı için tarih verdi Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı için tarih verdi
Marvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı, Görevimiz Tehlike serisinin ‘William Brandt’i Jeremy Renner’ın, hafta sonu kar kürerken kaza geçirdi. Geçirdiği ağır kaza sonucu tedavi altına alınan Renner'ın arkadaşları, ünlü ismin durumunun söylenenden çok daha kötü olduğunu açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı Jeremy Renner, Ocak ayının ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. 'Görevimiz Tehlike' serisinde 'William Brandt'i, Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı canlandıran Renner'ın sözcüsü konuyla alakalı 'The Hollywood Reporter'a konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

52 yaşındaki Jeremy Renner'ın kapsamlı bir iyileşme sürecinin bir parçası olarak geçtiğimiz Pazartesi günü erken saatlerde ilk ameliyatını geçirdiği, ancak ünlü ismin ertesi gün bir ameliyata daha girdiği öğrenilmişti. Yıldız, garaj yolunu açmak için kullandığı kar küreme aracının üzerinden geçmesi sonucu künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar geçirmişti.

TMZ'nin bildirdiğine göre; aracın güvenlik özellikleri arızalanmış ve Renner'ın bacaklarının üzerinden geçmesine neden olarak, oyuncuyu bulunduğu mülkün yaklaşık çeyrek mil (yaklaşık 400 metre) dışına sürüklemişti.

Hollywood yıldızının bir komşusu, Jeremy'nin yardımına koşmuş ve kanamayı durdurmak için yaralı bacağına turnike uygulamıştı, ancak ünlü isim sabah 9.50'de karlı olay yerinden hava yoluyla çıkarılana kadar ciddi miktarda kan kaybetmişti.

TEKRAR ARACA BİNMEYE ÇALIŞMIŞ

Washoe County Şerifi Darin Balaam, düzenlediği bir basın toplantısında, aktörün karda mahsur kalan bir aile üyesine yardım etmek için yedi tonluk kar küreme aracını kullandığını bildirmişti.

Jeremy, mahsur kalan kişiyle konuşmak için aşağı indiğinde, kar küreme aracının kendi kendine ilerlemeye başladığının görüldüğü; ünlü ismin bunu fark edip tekrar araca binmeye çalıştığı ve o esnada ezildiği açıklanmıştı. Şerif, polisin cinayet teşebbüsünden veya Renner'ın o sırada alkollü olduğundan şüphelenmediğini de sözlerine eklemişti.

'HERKESİN BİLDİĞİNDEN ÇOK DAHA KÖTÜ'

Tüm bunların ardından Hollywood yıldızının arkadaşları, Renner'ın yaralarının bu söylenenlerden çok daha kötü olduğunu ve ünlü ismin yardım gelmesini beklerken 'neredeyse kan kaybından öleceğini' söyledi. RadarOnline'a konuşan bir kaynak, şu ifadeleri kullandı:

'ÇOK ACI ÇEKİYORDU'

Aktörün yaralarının boyutunun farkında olduğu ve iyileşmek için önünde uzun bir yol olduğu bildirilirken, arkadaşları Renner'ın eski formuna dönmesinin yıllar sürebileceğini sürebileceğini söyledi ve ekledi:

Öte yandan ünlü ismin kız kardeşi Kym, geçen hafta People'a yaptığı açıklamada Jeremy'nin sağlığına kavuşmak için uğraştığını söylemiş ve "Jeremy'yi tanıyan herkes onun bir savaşçı olduğunu ve boş durmadığını bilir. Tüm ilerleme hedeflerini ezip geçiyor. Önümüzdeki yol hakkında daha olumlu hissedemezdik" diye konuşmuştu.