• BIST 108.673
 • Altın 153,107
 • Dolar 3,8275
 • Euro 4,5102

  Kaplan'dan değerlendirme

  06.12.2008 09:07
  Nazilli Belediye Başkanı Aytekin Kaplan, yapılan ve hazırlanan projeleri değerlendirerek, “Kent konseyi ile Nazilli’yi birlikte yöneteceğiz” dedi.
  Kaplandan değerlendirme
  Kaplan'dan değerlendirme Kaplan'dan değerlendirme Kaplan'dan değerlendirme

  Nazilli Belediyesi olarak büyük bir yatırıma imza attıklarını işaret eden Başkan Kaplan, “Belediyemiz bayramın hemen ardından temelleri atılacak olan ve 2009 yılı içerisinde tamamlanarak hizmete girecek olan "Nazlısu memba suyu dolum tesislerine" kavuşuyor. Sağlık bakanlığından gerekli tüm izinleri alınmış olan ve sadece tesisin yapımız beklenen dolum tesisimiz düşük sertlikte memba suyu ile pazarı hazırlanmış halde geliyor. İlk etapta 19 litrelik damacana dolumu yapacak olan tesisimizde ileriki aylarda da pet şişe dolumları yapılacak. 10 bin tonluk su depomuzun bulunduğu alanda prefabrik yapı olarak açılacak olan dolum tesisimizde bölgenin en zengin ve en iyi su kaynaklarına sahip Nazilli"miz, belediye olarak işlettiği bu tesisle hem istihdam hem de kazanç sağlayacak” diye konuştu.
  Sağlık Meslek Yüksek Okulu ile birlikte beş yeni meslek yüksek okulunun önümüzdeki yıl içerisinde açılacağını ifade eden Kaplan, şunları söyledi: “Bilindiği gibi Belediye Başkanı olarak Üniversite için mücadelemi verdim. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi nedeniyle Milletvekilimi Sayın Ahmet Ertürk başta olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerine verilen söz yerine getirilememiştir. Ama biz verdiğimiz sözlerin hep arkasında durduk. Nazilli Halkına buradan bir müjde vermek istiyorum. Yeni meslek yüksek okulu müdürümüz ve rektörlük ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile Nazilli"ye beş yeni meslek yüksek okulu kazandırılacaktır. Belediye olarak ilköğretim ve lisede olduğu gibi üniversite eğitiminde de büyük destek olmaktadır.”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim