Kamu çalışanlarının izin durumu ile ilgili İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bir açıklama getirdi. Bugün bazı memurların izinli olması sonrasında ise yarın yani 26 Ocak tarihinde izinli olup olmayacağını merak ediliyor. Peki 26 Ocak yarın kamu çalışanları izinli mi 2022?Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kar yağışı İstanbul'da etkisini gösterdi. Olumsuz hava koşulları sonrasında bazı kamu çalışanları için bugün izin kararı geldi. Kamu çalışanlarının izin durumunun yarın devam edip etmeyeceği araştırılıyor. Peki 26 Ocak memurlar izinli mi, kamu çalışanları tatil mi?

KAMU ÇALIŞANLARI TATİL Mİ?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kamu çalışanları ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Yerlikaya, şu açıklamayı yaptı; “Kötü hava koşulları nedeniyle; kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi ve asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında kamuda görevli memur, işçi ve diğer personel 25 Ocak 2022 Salı günü tam gün idari izinli sayılacaklardır”

YARIN KAMU ÇALIŞANLARI İZİNLİ Mİ?

26 Ocak ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 26 Ocak kamu çalışanları ile ilgili açıklama geldiği zaman habere eklenecek.