Jakuzi, hem bir lüks hem de bir ihtiyaç gibi görülen ve kullanıldığında büyük ölçüde fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlayan bir sistemdir. Ama bu etkiyi yaratan kaliteli jakuzi nasıl seçilir? Öncelikle seçeceğiniz jakuzi modeli için kaliteyi belirleyen kriterler arasında: paslanmaz çelik, güçlü motor, güçlü emiş özelliği gibi bir jakuzinin olmazsa olmazları yer alır.

Eğer Kuntbay Jakuzi modellerini inceleyerek fiyat bilgisi almak istiyorsanız buraya tıklayın!

Özelliklerine Göre Kaliteli Jakuzi Nasıl Seçilir?

Jakuzi modelleri için kaliteyi panel malzemesi, metal kısımların paslanmaz olup olmaması belirler. Bunun yanında ise su hacmi,  su sıcaklık ayarı, yastık ve uzandığınız alanın konforu gibi önemli detaylar jakuzi keyfini etkiler. Suyun sakinleştirici etkisini rahat bir şekilde hissetmek ve su masajıyla rahatlamak için:

 • Güçlü 4-6 arası jet motor 
 • Güçlü emiş özelliği
 • İçinde rahat edeceğiniz şekilde tasarlanmış jakuzi küveti
 • Kaymanızı önlemek için kenarlarda bulunan kişi başına iki adet tutma kolu
 • Uzaktan kumanda          
 • Tazyik ayar butonu gibi her modelde hemen hemen standart olan bu özelliklere dikkat etmelisiniz. 

Neden mi? Uzaktan kumanda olmayan ve su sıcaklık ayarı bulunmayan bir jakuzi aldığınızı düşünelim. Su soğuduğunda keyfiniz kaçmaya başlar. Suyu tahliye edip tekrar doldurana kadar ise jakuzi keyif olmaktan çıkar. O halde tamamen teknolojik ve güçlü sistemlerle donatılmış jakuziler, sizin için en ideal olanlarıdır. 

Kaliteli Jakuzi Nasıl Anlaşılır?

Kalite, genellikle bir üründen ne kadar verim aldığınızla ilgilidir. Bu nedenle kaliteli bir jakuzi için öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken özelikler bulunur. 

Kaliteli jakuzi nasıl seçilir?

 • Güçlendirilmiş akrilik panel
 • Ortamın genel havasına uygun ve estetik tasarımlı şekil
 • Paslanmaz metal ayaklar
 • Rahat etmenizi sağlayan yastıklar
 • Alana ve tercihinize göre içinde rahat edeceğiniz küvet tasarımı ilk bakışta kaliteli jakuzi nasıl seçilir, sorusunun cevabı olabilir.

Ergonomi, teknolojik kolaylıklar, akrilik panelin jakuzi masajı sırasında verdiği rahatlık bir jakuziden maksimum verim almanızı sağlar. Banyo sonrası güzel bir jakuzi masajı için şimdi siz de kaliteli jakuzi modelleri içinden kendinize en uygun olanı bulun!

Kaliteli Jakuzi Firması Nasıl Bulunur?

Uyku sorunu yaşayanlar dikkat! Uyku sorunu yaşayanlar dikkat!

Kaliteli jakuzi seçiminde en önemli özelliklerden biri üretici firmadan alışveriş yapmaktır. Uluslararası standartlara uygun, son teknolojiyle tasarlanmış, iç mekanın yapısına uygun özel tasarıma sahip modellerle kaliteyi maksimum seviyede yaşayabilirsiniz. Kuntbay Jakuzi, asimetrik kesim, oval kesim, cam panel detaylı, kare ve dikdörtgen gibi seçenekleriyle zengin model tasarımlarına sahiptir. 27 yıllık tecrübe ve uluslararası pazar deneyimiyle Kuntay Jakuzi modelleri tam keyfinize göre...

Neden Özel Sipariş Jakuzi Almalıyım?

Standart bir jakuzi tercih ettiğinizde sabit olan bir alana onu uydurmakta zorlanabilirsiniz. Tek şansınız hazır jakuzi modellerinin onu koyacağınız mekanın büyüklüğüne uygunluğudur. Ayrıca özel tasarım jakuzi siparişi vererek özel zevklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Dokunmatik panel ve uzaktan kumanda gibi sistemlerin yanında küvetin yan kısımlarına rahatlıkla konabilecek duş jeli ve şampuan koymaya yarayan bölmeler isteyebilirsiniz. Özel tasarım jakuzi modellerinde kişi sayısına uygun, kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre özel ölçü siparişi verebilirsiniz. 

Kaliteli Bir Jakuzinin Fiyatı Nedir?

Kalite çoğunlukla fiyatla ölçülen bir değer haline gelmiştir. Çoğunlukla kalitesi yüksek olan ürünlerin rakamları yüksektir. Ancak Kuntbay Jakuzi modelleri, uzun yıllar kullanım güvencesi, kullanım kolaylığı ve temizlik kolaylığı gibi özellikleriyle ödediğiniz rakama değecek keyfi yaşamanızı sağlar. Hız ve teknoloji çağında konforu yine teknolojiyle ve fazla beklemeksizin yaşayabilirsiniz. Jakuzi fiyatları genellikle birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. 

Fiyat performansı iyi olan kaliteli jakuzi nasıl seçilir?

Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şunlardır:

1.Jakuzi jet motor sayısı: En az 4-6 olmalı daha fazla da olabilir.

2.Güçlü emiş ve köpürtme özelliği: Jakuzinin en temel özelliklerinden biri suyu köpürtmesidir. Köpüren suyla birlikte deri gözeneklerinin temizlenmesi sağlanır. Tazyikli su ise kaslarınızı gevşeterek size çifte rahatlık sunar.

3.Tazyik ayar butonu: Bu ayar sayesinde su tazyikini kendi keyfinize göre ayarlayabilirsiniz. Eğer tazyik çok fazlaysa suyun tazyik gücünü kendiniz için iyi olan bir ayara getirebilirsiniz. 

4.Güçlü akrilik gövde: Bu sayede jakuzi içinde uzandığınızda ya da oturduğunuzda vücut yapınıza uygun rahatlığı yakalayabilirsiniz. 

5.Hızlı dolan yüksek su kapasiteli jakuzi: Jakuzi ne kadar çok su alırsa keyfi de o kadar çok olur. Jakuzi büyüklüğüne göre su kapasitesi 500-3000 litre arasında değişir. 

6.Doğru konumlanmış jet motorları: Siz panele yerleştikten sonra çalışan jet motorları kaslarınıza ve vücudunuzun çeşitli noktalarına masaj yapmaya başlar. Bunun için küvet tasarımında jet motorlarının doğru noktada olması önemlidir. 

7.İdeal büyüklükte olmalıdır: Yatarak jakuzi keyfi yapmak istiyorsanız seçtiğiniz jakuzi modeli, boyunuza uygun şekilde yapılmalıdır. 

Bütün bu özellikler bir araya geldiğinde bir jakuzinin fiyatını belirlemeye yardımcıdır. Bebek SPA ve yetişkin SPA jakuzi modelleri de büyüklükleri ve özellikleri bakımından farklı fiyatlara sahiptir. Önemli olan hangi jakuzi modeli seçilirse seçilsin, istenen verimin alınmasıdır. 

Temizliği kolay, dayanıklılığı yüksek, tek noktadan kontrol edilebilir panel kolaylığı sayesinde siz de jakuzi keyfini maksimum seviyede yaşayabilirsiniz. Dilerseniz kaliteli jakuzi seçimi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için şimdi bizimle iletişime geçin! Ailenizle ya da tek başınıza sudan gelen sağlığın keyfini çıkarmak için Kuntbay Jakuzi ayrıcalıklarından yararlanın!  https://www.kuntbay.com/