Kavanozlar farklı maddelerden yapılan kaplardır. Ambalajlama, koruma ve saklama amacı ile üretilen kavanozların ağzı geniş ve kapaklıdır. Çeşitli boylarda üretilen kavanozlar arasında hem sağlık açısından hem de kullanım kalitesi açısından en çok tercih edilen türü cam kavanoz çeşitleridir. 

Bilindiği üzere cam ürünler her zaman en sağlıklı ürünler olarak değerlendirilmektedir. Cam ürünler içinde saklanan gıdaların tadı ve kokusu değişmeden uzun bir süre muhafaza edilebilmektedir. Çünkü cam içerisinde bulunan maddeler kimyasal ve mikrobiyolojik bir etkiye girmeden uzun süre sağlıklı bir şekilde saklanabilmektedir.  Aynı zamanda cam malzemeleri gaz ve buhar geçirgenliği yoktur. Hem bu özelliklerinden dolayı sağlıklı ve uzun ömürlü olması hem de şeffaf yapıları ile daha kullanışlı olmaları camın en çok tercih edilen malzemelerden birisi olmasını sağlamaktadır.

Dolayısıyla gündelik yaşamda kullanılan saklama kapları olarak ve farklı birçok sektörde kullanılan ambalaj ürünleri olarak cam kavanoz çeşitleri tercih edilmektedir.

Cam Kavanozun Avantajları

Cam kavanoz üretim sektöründe farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda gündelik yaşamda mutfaklarımızın vazgeçilmez bir ürünü olarak tercih edilmektedir. Cam kavanozların bu denli yoğun tercih edilmesinin bazı nedenleri bulunmaktadır. Cam kavanozlar sağladıkları avantajlar ile her zaman en güvenli ve en sağlıklı saklama ve koruma desteğini sunmaktadır.

Cam insan sağlığına en uygun olan ham maddelerin başında gelmektedir. Cam kavanozlar alternatif kavanoz çeşitlerine göre oldukça önemli özelliklere sahiptir.  Farklı birçok alanda kullanılan cam kavanozların sağladığı avantajlardan bazıları şöyledir;

·         Cam ham madde olarak mikroorganizmalar içermeyen ve kimyasal reaksiyon göstermeyen bir malzemedir. Dolayısıyla kavanozlar içerisinde bulunan gıdalar ve kimyasal ürünler ile mikrobiyolojik bir etkiye girmez.

·         Cam kavanozların gaz ve buhar geçirgenliği yoktur. Dolayısıyla içinde bulunan malzemeler uzun süre bozulmadan kalabilmektedir.

·         Cam kavanozlar ısıya dayanıklı ürünlerdir. Gerektiği koşullarda sıcak su içerisinde kaynatılabilmektedir.

·         Cam kavanozlar şeffaf yapısı ile alternatif ürünlere göre daha kullanışlıdır.

·         Cam kavanozlar sonsuz kez eritilip biçimlendirilebildiği için geri dönüşüm ile tekrar tekrar kullanılabilen doğa dostu ürünlerdir.

·         Cam kavanozlar yıkanabilir özellikleri sayesinde uzun yıllar farklı ürünlerin saklanması ve korunması için kullanılabilmektedir.

·         Cam kavanozlar içerisinde bulunan ürünün tadına, kokusuna ve aromasına etki etmezler.

·         Cam doğadan gelen ve saf doğal içeriklerden oluşan bir hammaddedir. Kanserojen madde içermediği için sağlıklı bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Ülkemizde cam kavanoz ihtiyacı için Sahil Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz. Ülkenin en büyük cam kavanoz toptancılarından birisi olarak firmadan toplu ve perakende cama kavanoz alımı yapabilirsiniz. Oldukça geniş bir çeşitlilikte satışa sunulan ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek büyüklükte ve özellikte cam kavanoz modelleri için Sahil ticaret web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Cam Kavanoz Kullanım Alanları

Cam kavanoz çeşitleri hem evlerde gündelik yaşamda hem de üretim sektöründe farklı birçok sektörde kullanılmaktadır.  

Evlerde kullanılan kavanozlar uzun süreli kullanmak istediğiniz her türlü gıda ürününü en güvenli şekilde saklayabilmek için tercih edilmektedir.  İçerisinde katı ürünler saklanabildiği gibi her tür sıvı ürün de cam kavanozlarda muhafaza edilebilmektedir. Özellikle yaz mevsiminde evlerde hazırlanan salça, domates sosları, reçel çeşitleri, doğal meyve suları ve turşu gibi kış mevsimi boyunca tüketilecek her tür gıda ürünü için cam kavanozlar tercih edilmektedir.

Endüstride kullanılan cam kavanozlar gıda alanında üretim yapan firmalar tarafından tercih edildiği gibi aynı zamanda kimyasal ve Kozmetik sektöründe de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Raf ömrü uzun olan, kolay deforme olmayan ve şeffaf yapısı ile içindeki ürünü net bir şekilde gösteren cam kavanozlar en sağlıklı ambalajlar olarak bilinmektedir. Seri üretim ile hazırlanan salça, reçel, garnitür, konserve gibi ürünler her zaman cam kavanoz ile satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda kozmetik sektöründe üretilen krem çeşitleri için cam krem kavanozları kullanılmaktadır.

Cam Kavanoz Ürünler

Cam kavanoz ürünler farklı ebatlarda satışa sunulmaktadır. Farklı birçok amaç için kullanılan cam kavanozlar kapaklı ürünlerdir. Bu ürünler perakende olarak satılabildiği gibi aynı zamanda toptan olarak satışa sunulmaktadır. Toptan cam kavanoz satışı için Sahil Ticaret firmasını tercih edebilirsiniz. 

Sahil Ticaret bünyesinde yüksek kaliteli ürünler yer almaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliği ile cam kavanoz satışı yapılmaktadır. İthal ürünlerle birlikte ihtiyacınız olan her tür cam kavanoz için firma ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıntılar belli oldu: Konutta orta ve üst gelir grubu için yeni kampanya geliyor Ayrıntılar belli oldu: Konutta orta ve üst gelir grubu için yeni kampanya geliyor

Cam kavanoz ürünler raf ömrünü uzatan ve sağlıklı bir kullanım imkanı sunan ürünlerdir. Üretim ve endüstri alanında kullanıldığı gibi evlerde de yoğun olarak kullanılan saklama ve koruma ürünleridir. Sahil Ticaret sitesine giriş yaparak burada yer alan ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler görselleri ile birlikte online alışveriş sitesinde tanıtılmaktadır. Ebatları ve tüm detaylı özellikleri ile ürün çeşitlerini inceleyerek toptan satın alma talebinde bulunabilirsiniz. 

Sahil Ticaret toptan cam kavanoz satışı alanında geniş kapasitede faaliyet göstermektedir. İhtiyacınız olan adetlerde tüm siparişleri karşılayabilecek potansiyele sahip olan firma ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı net olarak belirtebilirsiniz. İhtiyacınıza göre en uygun modeller ve en uygun fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Klasik Cam Kavanoz

Klasik cam kavanoz modelleri şeffaf ve kapaklı kavanozlardır. 105cc ebatta olan bu ürünler farklı kapak alternatifleri ile tercih edilmektedir. En uygun kapak çeşitleri ile birlikte klasik kavanoz ürünlerini satın alabilmek için Sahil Ticaret firmasını tercih edebilirsiniz. 

Bu ürünlerin klasik cam kavanoz olarak adlandırılmasının nedeni en çok kullanılan ürünlerin başında geliyor olmasıdır. Klasik modeller sebatları nedeni ile en verimli ve faydalı kullanıma sahip olan kavanozlardır. Bu ebatlarda satışa sunulan klasik cam kavanozları her tür amaç için en verimli şekilde kullanabilirsiniz. 105cc bir hacme sahip olan bu ürünler hem kolay istiflenebilen hem de en verimli şekilde kullanılabilen modellerdir. 

Toptan klasik cam kavanoz talepleriniz için Sahil ticaret ile iletişim kurabilirsiniz. Kaç adet ürün ihtiyacınız varsa, nakliye dahil olarak en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Yüksek kalite düzeyine sahip olan klasik cam kavanozlar en ideal satın alma yöntemleri ile Sahil ticaret tarafından sunulmaktadır.

Toptan Cam Kavanoz Satışı

Sahil Ticaret firması toptan cam kavanoz satışı yapan bir firmadır. Firma bünyesinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır.  Firma ürün portföyü içerisinde 30 CC’den 5000 CC’ye kadar farklı ebatlarda cam kavanoz satışı yapılmaktadır. Şeffaf ve siyah renkte cam kavanoz satın alabilmek için firma web sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Sahil ticaret toptan cam kavanoz satışında satışa sunulan ürün çeşitleri şöyledir;

·         Klasik cam kavanoz

·         Şeffaf cam kavanoz

·         Siyah cam kavanoz

·         İthal cam kavanoz

·         Boğumlu cam kavanoz 

·         Amber renk cam kavanoz

·         Koruyucu kapaklı cam kavanoz

·         Krem cam kavanoz takımı

·         Boru tipi cam kavanoz

Yukarda belirtilen tüm kavanoz çeşitleri için yüksek rakamlarda sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınız olan bu kavanozlar için farklı ve geniş bir ebat çeşitliliği sizlere sunulmaktadır. Toptan alım fırsatlarını kullanabilir ve böylelikle en uygun fiyatlarla cam kavanoz taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Sahil Ticaret firması ile iletişime geçerek aradığınız cam kavanoz modelini ve cam kavanoz ebadını belirtebilirsiniz.